Canınız sıkıldıgı zaman ne yaparsınız ???

dıyelım kı canınız sıkkın .. en yakın arkadasınız ıle de aranız acık dertlesecek kımseyı bulamadınız ... o zaman ne yaparsınız ... can sıkıntınızı en cok ne giderir :S

0|0
21|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• şu insanı sinir eden oyunlardan oynarım angry bird bubble island gibi filan:) zamanın nası gectigini anlamıyosun bi bakmışsın 3 saattir level atlamaya calışıosun:D

1|0
    0|0
    • :d yahu ben moral bozuklugundan bahsedıyom sen sınır eden oyun dıyon :D neden daha cok sınırlenmek ıcın mı :D

• cok dogru..bende aynı fikirdeyim ama öyel iyi rol yapanlar varki..keşke hemen anlayabilsek:)

• makeup ... profılıme gır dun sordugum soruya bak :))) bırde guncellemesı ... mutlaka bak ..

• Arada bi Fırat Nohutkafa'yı okuyorum ben seviyorum onu ya :) yabancı dizi izliyorum. şarkı açıyorum. sen yapmassın belki ama şöyle ayda yılda bir esiyor plates yapıyorum. Elimde sürükleyici bir roman varsa o da iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • internet :) filmlere bakıyorum oradan bişey çıkıyor araştırılacak, vikipediye giriyorum, sörf kısacası alakasız şeylere giriyorum bir yerlere bağlanıyor :)

0|0
    0|0
    • ınternet dedıgımız ARAc o kadar kotu hal almıs kı ama ... alakası seyler cıkıyor ... onun ıcın sakata bınme rıskı yuksek D

• Aynen aslında gerekli şeyler dışında kullanmamak lazım

• her ne kadar kullanmak ıstemesen de .. en guzel sıtelerde en yardımcı sayfalarda bıle vırus denen olay var artık .. ınsanı ıster ıstemez surukluyor farklı yerlere

• ben güney kore dizileri izliyorum. çerez gibi canına yandığımın dizileri :)

1|0
    0|0
    • 186 tane ulkeden bula bula koreyı mı buldun :D

• onların dizileri 14-26 bölüm arasında değişiyor. geneli 16 bölüm ve 45 dakika oluyor bir bölüm. o yüzden çabuk bitiyor ve feci sarıyor. güney koreli erkekler de çok yakışıklı oluyor ayıptır söylemesi :D

• tühhhhhhhhhhhhh sapıkkkkkkkkkkk rezill :D burda filinta gibi türk erkeklerı dururken .. onlara mı bakıyon :D haramdır haram :D

• hiçbişey yapmam...

0|1
    0|0
  • kendımı sövüp saydıgımda gideriri..

0|0
    1|0
  • vurup kafayı yatmaktan başka çare kalmamış... derim ve yatış...

0|0
    0|0
  • edward maya müzikleri ve satranç oynamak fakat çok yenilirsem daha da canım sıkılır biraz ağlarım(rahatlarım) sonra satranca devam :)

0|0
    0|0
  • yürüyüşe çıkarım.müzik dinler dans ederim.yada arkadaşın motoruyla gezerim.

0|0
    0|0
    • calısıyorum :D

• olabilir arkadaşım.doğrudur.

• yerinde olsam gururumu yerlere serip arkadaşımdan özür dilermeyi denerdim :)

0|0
    0|0
    • ama hatalı olan ben degılım kı .. hatalı olan karsı taraf .. :S ben adım attım .. ama o hala anlamakta zorluk cekıyo bende ısrar etmıyorum ..

• birşeyi itiraf edeyim; benim de barışmak isteyip küs olduğum arkadaşım var yani ama durum çok karışık o yüzden durumun içinde olmak farklı yani:) o yüzden ben de zamana bıraktım,en güzeli.

• aman herseye cozum de ... farkında olmadan gerıye baktıgımızda ... boşa gecırdıgımız ne kadar zaman var dıye dusunuyor ınsan .. ınsanı yıpratan da bu oluyor :S

• Ağlıyorum,geçiyor..bazen de tv izlerim.O da iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • kitap okurum dizi falan izlerim herhalde

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim.

0|0
    0|0
    • guzel secım ama ..slow sarkıları sevıyorum hareketlı sarkı dınlemeyı sevmıyorum buda daha cok dalmama sebep oluyor S:

• kizlarsoruyor.com'a girerim :)

0|0
    0|0
    • hadı yaaa :D o halde dur ben cıkayım yenıden gıreyım :D

• barısmaya calıs yeni biçevre yeni arkadaşlar böyle bos vakitlerinde bazı etkinliklere katıl kurslara falan cevren artar

• amacım zaman oldurmek degıl .. veya yenı cevre edınmek de degıl ve ıkıncısı de her ne kadar ugrasırsan ugras dogru ınsanları duzgun dostları bulmak zor .. hersey menfaat olmus artık

• Dertleşecek insan aramam ben zaten. Müzik dinlerim,uyurum veya çıkar gezerim.

0|0
    0|0
    • cookie ısteyım .. yaaa ne gezmesı .. hem bu saatte bı kızın dısarda ne ısı var :@

• kafam o kadar basmıyo :D bı dahakıne sana sorarım o halde :D Sen soruyu hazırlarsın ben kopyala yapıstır yaparım :D

• cok ii cookie

• Yapacak birseylerim olur hep.

0|0
    0|0
    • Aynen...

Başka bir alet dene.

• dıgerlerının cogunu bılıyorum ama :))

• pc açıp cips kola çikolata işte klasik şeyler

0|0
    0|0
  • yemek yıyorum en cokta tatlı :D

0|0
    0|0
    • ondan sonra rejım yapıcam :D dıet onerısı olan varmı dıye bas bas bagırın :D

• :D ama tatlıyı cok yıyom :S her tarafım cıkolatalarla kaplı oldugu ıcın :D

• Birine sararım. Sarma sararım , yanlış anlaşılma olmasın.

0|0
    1|0
    • :D bende sımdı gıdıp sarma mı sarım D:

• Sen ne yap biliyor musun? Bi çikolata açıp ye.

• cok yıyom yaaa :S cıkolatayı da hıc sefmıyom :S

• 300 500 şarkılar dinlerim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• abi şimdi bir tane arkadaşım yok 6 aydır evdeyim okul yok arkadaş yok kanka yok sevgili yok herşey sıfır bi bilgisayar var tamam gelir burda bir kaç soru çözerim genelde 12 den 2:30 a kadar buaralar 14:00 ten 2:30 a kadar öyle işte ya

0|0
    0|0
    • :S burda soru yanıtlamak daha cok canımı sıkıyo ama .. cok sacma sorular gelıyo S

• aynen .. :S bır profesorun dustugu durum .. cok kotu ama :S kendı dusen de aglamaz derles

• ben anlatsam çara bulamaz bana

• Talas ın zirvesine çıkarım (bknz kayseri talas ) açarım Müziği Anemiden Tak (bu arada müziği dinlemelisin) alırım mariachi biramı sövme egzersizleri yaparım beni üzenlerin sevmyenlerin canımı sıkanları taaaa derim rahatlarım ohh bee :D

0|0
    0|0
    • guzel cozum :S ama ıstanbuldayım ve ıs yerındeyım

• ona da yuhhh :D aga :D evı dıskoya cevır dedın :D apartmandayım :D muzıgı acsam komsular canımı sıkıcak :D ıstanbulu gezeyım desem sabah aksam yaptıgım sey nefret ettıgım bı yer :S daha ne dım kı :D

• :D :D aa sanada bişşey beğendiremiyok son fikrim bakk adamım bugün hiç uyuma araban varsa bin git güzel yerlere :D ne biliyim başka bi ile :D yada birader bişey diyemiyom ara 2 frödü çağır gelsin :D yada parasıyla adam tut şu parasıyla dayak yiyenlerden can sıkıntın geçsin :D

• Bişiler yaparız Derim içimden

0|1
    0|0
  • Kitap okurum, film izlerim , veya nat gio wild izlerim.

0|0
    0|0
  • KS. den chat buddy bulurum =)))))

0|0
    0|0
    • nameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D dostum welcome welcome D

• :))) dostum bende cok eskı bır soz vardı.. adam dovmeye gıdeceksem tek gıderım .. yemek yıyeceksem dostlarımla yerım ... g... korkum olsa ıdı arkamda tasımazdım :))

• Helal dostum bize de bu yakışır zaten ...

• aynı ben :( moral sıfır en yakın arkadaşımla da aramız bozuk...

0|0
    0|0
  • Uyku derim ya uyuyp gherşeyi unutmak çoook güzell

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim :)

0|0
    0|0
  • şuan yaptıgımız şeyi malesef )) nefes egzersizi yandık valla öbür tarafta))

0|0
    0|0
  • 5 tane bomonti alıp kafayı çekerdim :D

0|0
    0|0
  • arkadaşımla kavga ederim

0|0
    0|0
  • Şimdi bi ev boşken canım sıkıldığın ne yaptığım var bi de doluyken :D ?

0|0
    0|0
  • osbir çekerim

0|0
    0|0
  • oyun oynarım.

.

0|0
    0|0
  • Mercimek .

0|0
    0|0