Erkekleri anlamanın 3 yolu nedir sizce?

bence hayatları genelinin şu 3 leme içinde geçiyor yemek futbol ve cinsellik yani erkekleri mutlu etmenin yolu bunlar bana göre sizce?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Erkekleri mutlu etmenin 3 yolu :

1.Sevdiğin erkeğe kalbini yalansız ve temiz bir şekilde vermek.

2.Sevdiğin erkeğin ilki ve sonu olmak.

3.Bir erkeğe parası, arabası vs. için değil kalbi için sevgili olmak, evlenmek.

Bir erkeği aşkla mutlu edersen karşılığını da aynı şekilde alırsın..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• nasıl bazı kızlar son derece basit oluyor, erkeğin de basiti var karışığı var. ancak biriyle çıkıyorsa bir kız, muhtemelen basit olanla çıkıyordur. diğeri acı çekmeye mahkum oluyor genelde...

0|1
    0|0
  • he

0|0
    0|0
  • Erkekler kızlar gibi karmaşık tür değil ki anlamakta zorluk çekilecek bir durum yok basit canlılardır erkekler. Cem yılmazın dediği gibi erkek analog kadınlar dijital erkek daha önce yaratılmış bir katalog gibi sonra tanrı demiş ben bunun daha iyisini yaparım diye hatalı yerleri yapmamış ve kadını yaratmış gibi :) Erkeğin karnını doyur, güler bir yüz göster, ilişkiye gir mutlu et işte muhteşem 3 lü. Basit canlılarız biz karmaşık ve zor değiliz.

0|0
    0|0
    • Taslak diyecektim katalog ne bilader ya iyice mallaştım bu aralar.

• Taslak genel olarak daha bitmemiş bir işin planlamasının yapıldığı hali tasvir eder. Anlamı bu ve taslaktaki hatalar gözden geçirilir eksikler giderilir yeni modeli gelir yani kadınlar :)

• tamam simdi yeterince aciklayici oldu tsk ederim

• her erkeğin gönlünde aslında bir geyşa vardır:))her erkek bununla mutlu olur:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Daha iyi yemek, daha iyi takım, daha iyi yatak bulana kadar.

0|0
    0|0
  • Bence erkekleri mutlu etmek için 1. kural alttan alıcaksın ve herseyine evet diceksin. 2. kural fantazilere açık olucaksın yatakta köle olurlar zaten :) 3. kural çok sıkmıcaksın bunaltmıcaksın vs. vs. bu böyle devam eder. Ben henüz bunları başaramadım :) hesap sormadan duran bir kadın düşünemiyorum

0|0
    1|0
  • Futbol Arabalar Cinsellik.

0|0
    0|0
  • Elvis'e katiliyorum adsdd

0|0
    0|0
  • parayida ekle oraya tam olsun

0|0
    0|0
  • anlayış az trip az konuşma:)

0|0
    0|0
  • 3 G mutlu eder onlari. Göt, göz, gögüs.

0|0
    1|0
Yükleniyor...