Ünlü ve başarılı bir oyuncu olmak için ne yapmalıyım?

Çok ünlü bir oyuncu olmak istiyorum bunun yanı sıra isimde başarılı olmak istiyorum napmalıyım

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu sabırla istesen iyi olur yok ben hemen ünlü bi oyuncu olcam diyosan şaka demiyorum en kısa ünlü ve zengin olunan rolcülük p*rnoculuk örn sibel kekilli yok ben namusl kızım işim olmaz diyosan türkiyede bu kadar kolay ünlü olman için kendi tarzın olması lazım kendi şeklinn kendi farklılığın ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• akıllı davranman lazım. sana akıl verebilecek birini bul.

0|0
    0|0
  • çok taş uzun boylu süper vücutlu bir karı diilsen yalan olur..bi sik olmazsın..

0|0
    0|0
  • tanıdık yonetmen varmı yapım kordınatoru de olur

0|0
    0|0
    • hacı abi cook güzelsen olur cook guzel degilsen egitim al sonra ilk yardıcı oyuncu olarak baslarsın oradan yonetmene zıplarsın son o senı yan karakter yapar sonra sonra sonra bide bakmışsın başrolsun

• Ünlülere hiç iyi gözle bakmıyorum boşver para ve şöhret için kişiği satmaya gerek yok elin adamlarıyla öpüşüp sevişip kucakta gezip sanat yapıyorum ayaklarına da gerek yok. Tiyatroda oyna en güzeli oyunculuğu seven sanat yapmak isteyen bu dalda çalışır bence. Tv oyunculuğu da çok güzel elbet ama artık yiyorlar kızları.

0|0
    0|0
    • Haklisin ama yalan dünya oyuncuları hiç öyle gözükmüyor

• Tv ile aram yok bayat boş şeyler dolu ama şundan eminim o oyunculara ilerde başka teklifler de gelebilir verilen rolü yaparlar yapmasalar ne yapacaklar işsiz kalacaklar o yapmaz ise başkası yapacak çünkü ve ayrıca haftada bölüm başına 20-50 bin de güzel para adamların günlüğü bazılarının 7 bin civarına geliyor reklamlar programlar falan onları saymıyorum bile o kadar para değiştiriyor insanı aslında içindekini ortaya çıkartıyor o ortamlar falan bilmiyorum türkan şoray bile sevişmiş gerisini...

• tv de gördüğün en kötü oyuncu bile küçük yaşlardan itibaren tiyatro vsvs eğitimleri alıyor zor iş yaşına deneyimine bağlı

0|1
    0|0
    • Bende aliyorum

• Teşekkürler artık seneye ajansa kaydolcam

• :) peki başarılar dilerim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• azıyla kuş bile tutsa hatta uyunculuğun kitabını bile yazsa ancak kamera arkasından sırıtan bir yüz olur ? ama ajans ve yönetmen yakınlığı yapımcı arkadaşlığı ...! ve medya mensuplarının desteğiyle kısa zamanda emeline ulaşır burda asıl yetenek bu yakanan şöhretin devamlılığını sağlamaktır ve herşeyden önce amaç belirlemek tir başta amacı sadece oyuncu olmak ve kendi kendini takmin etmekse tiyatro yapabileceği en stabil eylence .. ama yook ben ünlü bir oyuncu olmak istiyorum dersen ozaman işin rengi değişir yukardakileri uygula ben uyguladım 4 senedir içindeyim emin adımlarla ilerliyorum bir gün benim de sram gelicek daha beren saat kadar kazanamasam da aldık bişiler gerek maddi gerek manevi :D

0|0
    0|0
  • Öncelikle bir ajansa yazılmalısın ve kendini göstermelisin.

0|0
    0|0
  • ünlü bir yönetmenin altına yatmalısın ya da gerçekten çok çok iyi bir oyuncu olman lazım ki fark ediilebil

1|0
    0|0
Yükleniyor...