Ikinci kadın olmalı mı? neden olur neden olmaz?

bayanlar baylar, elbette resmi olarak tek bir insanla evlenebiliyor erkekler. ama siz de biliyorsunuz ki bazen gözümüz dışarı kaçabiliyor. sizce böyle bir durum için ikinci kadın olmalı mı?

baylar size sorum sadece cinsellik için ikinci bir kadın olmalı mı?

bayanlar size sorum da ikinci kadın olmalı mı? neden olur? neden olursunuz? neden olurlar?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• eğer partnerinle anlaşırsan neden olmasın. o da 2. adam bulur sen de 2. kadın bulursun. ama eğer sadece sen bulucaksan o işler öyle olmaz. sen düşün, sevgilinin ya da karının başka bir adamla ara ara seviştiğini bilsen rahat eder misin? eğer edersen konuşun anlaşın, sex bir ihtiyaç, başka bedenlere ihtiyaç duyabilirsiniz, eğer anlaşırsanız birbirinizi sevmeye arada başkalarıyla sevişmeye devam edebilirsiniz. izlediğim bir filmde kadınla adam öyle yapıyorlardı. kendi cinsel hayatları da daha iyi oluyordu. ben tek eşli bir insanım ama çevremde bir sürü örnek var sevgilisini aldatan, anlaşmalı takılan vs.

0|1
    0|1
    • güzel cevap. ama cevap veren erkek üyenin olmaz öyle deyip bayanların neden olmasın demesi de ilginçmiş :)

• cinsellik yaşayan kadınlar için artık eskisi kadar tabu değil bu mesele. hatta birçok kadın aldatıldığını düşünerek inada binip eşlerini aldatıyor. büyük hata. en mantıklısı konuşmak.

• haklısın.insanlar bir değişik.

Kızlar Ne Diyor 3

• Karının ikinci erkeği olmasına sıcak baktığın sürece neden olmasın.

1|0
    0|0
  • madem ıkınıcıyı hatta üçüncüyü istyeceksınız de ne pokuna evlenıyorsunuz ozaman hayret bişi ya .. hayat kadınlarıyla evlenın sızde rahat edın onlarda en azından alan razı veren razı hem ekonomıye hem nufusa can verın

0|0
    0|0
  • benim için ikinci erkek varsa senin için ikinci kadın da olabilir tabi ben üçlerim hatta dört sen sayarsın ikide:Ddişlisine gelme yeter

1|0
    0|0
    • hayırdır inşallah tanışıyor muyuz :)

• :Dörneklemelrimi karşımdakinin üzerinde yaparm.tanımaksa bu nıçhhh

Erkekler Ne Diyor 1

• Gözü dışarda bi tip değilim sevdiğim olsun beni seven olsun yanımda olsun yeter...

0|0
    0|0
Yükleniyor...