Zıt karakterler arasında çekim olduğunu düşünür müsünüz?

birbiriyle uyumlu olmamanın ötesinde birbirine zıt karakterli insanlar arasında tuhaf bir çekim oldugunu düşünür müsünüz ? aradaki çekim , bu çatışma hissiyatından doğuyor olabilir mi acaba ?

çatışmanın getirdiği enerjiden beslenenler hani ...

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Zıt karakter olarak sınırlandırmayalım da zıt olan herşeyin oluşturduğu bütünlükler beni çeker

mesala

140 bpm'de seyreden hard trance bir parçaya serpiştirilmiş duygusal lirikler

Günahla iç içe yaşamamın tanrının umrunda olmaması, onu asıl kahreden şeyin bu sebeple ondan uzaklaşmış olmam ( Burada tanrı yerine beni seven bir kadın da koyulabilir.. ucu açık)

Tren yolculuklarında bana bakan öküzlerin, benim onlara baktığımı farketmemesi

vs vs

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Zıt karakterlerin birbirini çektiği vede tamamladığını bende düşünürüm ama çok uzun süreli olur mu orası düşündürür beni .

0|0
    0|0
  • Varoluş nedeni bu olsa gerek, iyi kötüyle mücadele eder. kısa uzunla, çirkin güzelle bir çok örnek verebiliriz.

0|0
    0|0
  • Bence o. cinsel uyumdur :)

0|0
    0|0
  • Bu bir doğa kanunudur.Zıt kutuplar birbirini çeker, aynı olanlar is iter.

0|0
    0|0
  • Butun karakterler arasinda bir cekim vardir

Hayatta 4 denge unsuru vardir

1-) (+/+) iter

2-) (- / -) iter

3-) ( +/- ) ceker

4-) ( -/+ ) ceker

sadece insanlar ile sinirli degildir daganin kanunu boyle dir

0|0
    0|0
  • o bakış acısına göre değişir ben örneğin zıttımla hayatta uzalaşamam kaldıki çekim gücünü ofline ederim :))

0|0
    0|0
  • Zıt karakterler arasında herzaman değil ama bazı durumlarda çekim olduğunu düşünüyorum. Aradaki çatışma farklı konularda konuşma ve tartışmadan dolayı olabilir. Yani zaten önemli olan aynı konularda değil farklı konularda anlaşabilmek bir marifettir.

0|0
    0|0
  • kendi zittimi dusunuyorum da... tembel, kendisine bakmaz, zevksiz, muzik ve danstan bihaber,kufurbaz... yok yahu, disi krolari cekemezdim ben... zit mit hikaye, en azindan bazi yonleri bana uymali

0|0
    0|0
  • Aradaki farklara rağmen Sevmen mümkün. İliskiye heyecan kattığını dusunebiliriz. Farklılıklar hergun tartışmalara neden oluyorsa ilerisi icin cok emek harcamk gerekir.

Dayanması cok zor olabilir.

0|0
    0|0
  • U. Cok iyi de oldu cok guzel iyi oldu tamam mi, aralarinda bir fark kaldi o da cok iyi oldu...

0|0
    0|0
  • evet dışarıdan bakıldığında tuhaf bi durum gibi görünsede bu doğrulanabiliyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olur olmasına ama fazla zıtlık sert tartışmalara doğru gidiyorsa çekim mekim dinlemez insan, sevesi biter.

0|0
    0|0
  • Farklılıkları severim.

Karşı taraf da bunun bilincinde olur da uyumu yakalamaya çalışırsa ben böyle karşı tarafı da severim ulen!

0|0
    0|0
  • daha eglenceli oluyor. her özelliğin aynı insanla vakit gecmiyo ki

0|0
    0|0
  • Zıt karakterler sadece yatakta iyi oluyor bacım. Onun dışında yok yani.

0|1
    0|0
Yükleniyor...