Beşiktaş, Boyko ve Douglas Transferlerini Bitirdi. Transferler hakkında düşünceleriniz?

Gazeteci Şansal Büyüka, canlı yayınlanan Maraton programında Beşiktaş'ın Brezilyalı stoper Douglas Silva ve Ukraynalı kaleci Denys Boyko ile anlaştığını açıkladı.
Yorumcu Sinan Engin de Beyaz TV'de yaptığı açıklamada, uzun süredir Beşiktaş'ın gündeminde yer alan Boyko ve Douglas transferlerinin bittiğini söyledi. Engin, "Beşiktaş Boyko ve Douglas ile anlaştı. İkisi için kulüplerine 6 milyon Euro teklif edildi. 7-8 milyon Euro'ya biter. Ama anlaşma tamam" ifadelerini kullandı.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Resmi imzalar atılmadı henüz , ama ikisi de iyi olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tolga gelirken çok sevinmiştim hevesimi kursagımda bıraktı. ihtiyaç duyulan iki mevkiye transfer yapılmış. Ücrette açıkçası bana çok uçuk gelmedi umarım hayırlı olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kulaktan dolma bilgilere inanmam ama kesin gozuyle bakiliyor su anda.. Ihtiyacimiz olan iki yere de transfer yapmis olacagiz devre arasinda tolgayda takima katildiginda daha da kimse tutamaz bizi :)

1|0
    0|0
  • Galatasaray varken ronaldo luiz nazario de lima 'nın gençliğini getirseniz fayda etmez.

Enlerin ve ilklerin takımı Galatasaray tabisi..

1|0
    0|1
  • brezilyalı stoper alması iyi bence ya :))
    genc oyuncu cenneti brezilya al oynat iki sene sonra sat

1|0
    0|0
  • Boyko nasıl olur bilmem ama Douglas idare eder Türkiye'de. Gerçi düşüşe geçmiş bir takım bu sezon oyuncuların son durumları nasıl bilmiyorum ama geçen sene UEFA da iyiydiler.

1|0
    0|0
  • Valla Douglas tamam da boykot hakkında çok bir bilgim yok defans güçlenir ama kale hala sorun olur mu bilmiyorum orta saha forvet defans harika ama kale : ((( kafamda deli sorular :))))

1|0
    0|0
    • 27 yaşında ve 1.97 metre boyundaki Denys Boyko, bu sezon 22 resmi maçta forma giyerken, kalesinde 23 gol gördü.

• Tolga daha az yemiş sanki : )) bu durumda : )

• Kaleci müthiş.

1|0
    0|0
  • kaleye bir çarte bulsunlar teter

1|0
    0|0
  • Douglas silva iyideğil yavaş boykoyu ise boykot ederler yakında:)))

1|0
    0|0
  • kesinleştimi ya?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kaleci umarım iyidir... çünkü tolga artık sinirlerimizi zıplatıyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...