Sevgilinizin sahte olduğunu öğrenseniz ne hissedersiniz?

internetde sosyal ağlardan konuşup çıkmaya başladığınız resim paylaşıp sevgili olduğunuz çok seviyorsunuz biri oldu diyelim 1 yıla yakın buluşmaya karar verdiniz ama o daha erken dedi ve bi baktınız size fotoğraflarını gösteren kişi sahte çıktı ne hissedersiniz ne yaparsınız (bi arkadaşımın başına geldi zor durumda)ciddi bi durum

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• dumur olurum heralde. kendimi aptal yerine konmuş hissederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sanırım gerçek olan sadece nefes aldığımız. Yediğimiz yemeklerimiz bile sahte. Ne komik değil mi? İnsan tamamıyle sahte bir dünyada her şeyiyle sahte bir yaşam sürüyor. İnanın kendi kendimizi kandırıyoruz. Hayatımız yalan olmuş.

0|0
    0|0
  • Şimdi o arkadaşın, ben bunlar hak etmedim diye ağlıyordur. Ah kıyamam.

Herkesin azıcık da olsa kafası çalışacak diye bir şart yok tabi.

0|1
    0|0
    • arkdaşlar kız akıllı tanısanız ama cidden 1 yıldır çıkıolar heran mesajlaşılar konuşuolar herşeylerini biliolar telefonlada arıolar birbirlerini msnden de konuşuolardı cam açmaya fırsatları olmuomuş yakında buluşcaklardı internetde bigün sevgilsinin fotosunu alakasız bi yerde görmüş internetde güvenmek için okdar araştırmıştı fototyu görünce inanamadı

• Benim de arkadaşımın yakınının başına gelmişti. Kızla buluşmaya gittiğinde kızın resmindekinden 20 kilo fazlası olduğunu görünce topuklamış:)

0|0
    0|0
  • ondan sonra herkes güvenilmez zaten olay bu yani

0|0
    0|0
  • aslında sahte mahte gelen çok berbat değilse ve arkadaşın cinsel anlamda açlık çektiği bir dönemdeyse

ilaç gibi gelirdi

0|0
    0|0
  • tamzihinsel özürlüymşün derim çünkü sanaldan çıkıyorsun eyvallahda usta msnde camda konus bari ya

0|0
    0|0
    • cam açmamış hiç ama foto atmış hep msn den

• .d

• Ergen işi salaklıklar başka bişey değil.

0|1
    0|0
  • durumdan haberdar et asıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kamerada bile görmeden ne aşkıymış yahu?

0|0
    0|0
  • hic mi sanal seks yapmadilar, hic mi kemde soyunmadilar?

ooo bi yil degil bi ayda olacak seyler bunlar. senin arkadasta tam bi kekoymus ya

0|2
    1|0
    • mesajlaşıolarmış sdece ve sahte fotolar atıomuş ona

• ciddi bi durum!

0|0
    0|0
  • çok safmış kesinlikle,insan ne diyeceğini bilemiyor.

0|0
    0|0
  • Sanal ask <3 (sadece resimlerini gördügüm biriyle çikacak kadar kafayi bulmadim)

0|0
    0|0
  • 1 yıl boyunca bilgisayarımnan aşk yaşayacağım?! Tamam. Bye

0|0
    0|0
  • 1 yıl boyunca inandı öylemi ? çok safmış.

0|0
    0|0
    • ben olsaydm bende inanırdm çnkü çocuk ona para bile yollamış sözler yeminler etmişş bşka şehirdelerdi snırım öyle gidiomuş ve böle olmuşş

• nasıl öğrenmiş :DDD

• çok şükür ergenkende saf değildim. önce bi cam açtırmak lazım

0|1
    0|2
Yükleniyor...