Spor salonlarında en gıcık olduğunuz tip hangisi?

Evet herkesten cevap bekliyorum sizin en gıcık olduğun tip hangisi?

• Kızların bakmaktan kendini alamadığı iyi vücutlu cool çocuk (arkadaşım kısmetimizi kapatıyorsun)
    11% (8)16% (15)14% (23)Oy Ver
  • Erkeklerin bakmaktan kendini alamadığı seksi kız (hala neyin peşindesin güzelsin işte git burdan)
    21% (15)9% (8)14% (23)Oy Ver
  • Kendi vücudunu ilaçla geliştirip sizden natural gelişim bekleyen ve beslenme programı veren hocalar
    10% (7)12% (11)11% (18)Oy Ver
  • Bir şey sormadığınız halde gelip size durduk yere öğüt veren tipler
    22% (16)26% (24)24% (40)Oy Ver
  • 3-4 ay fitnessa gelip facebook profiline personel trainer yazanlar
    19% (14)16% (15)18% (29)Oy Ver
  • Fazla spor yapmayıp ölümüne protein tozu alan, vücudunu sırf tozlara borçlu olan tipler
    8% (6)12% (11)10% (17)Oy Ver
  • Diğer (belirtiniz)
    9% (6)9% (8)9% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|29

En İyi Erkek Görüşü

• "Kendi vücudunu ilaçla geliştirip sizden natural gelişim bekleyen ve beslenme programı veren hocalar" en gıcık olduğum budur. Natural gelişimle ilgili bir kaç küçük detay biliyor kendini dahi sanıyor. Ama kendi vücudu natural değil ilaçlı.

1|0
    0|1
    • aynen öyle bu tür adamlar prof. vücutcudur amatörün beslenme düzeninden anlamaz onların tavsiyesini almayın arkadaşlar

• En iyi görüş seçtiğiniz için teşekkür

En İyi Kız Görüşü

• Zorla konuşmaya çalışanlar. Aletleri gereğinden fazla kullananlar. Dik dik bakanlar. Saçma he müzik listesi yapıp dinlemek zorunda bırakanlar diye uzayıp gider...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bunların hiç biri gıcık olunacak tip değil. Özellikle ilk iki şık kıskanç hanım ve beyler için hazırlanmış.
    Spor salonunda ki tek gıcık tip: Spor kültürü olmayan kişidir. Çalıştığı ağırlıkları yerine koymayan, makineler de gereksiz yer kaplayan, spor salonuna spor için değil de muhabbet için gelenler.

2|0
    0|0
    • memlekette kıskanc insanda var herkesin karakteri farklı o yüzden öyle şıklar ekledim :d düşüncen güzel gerçekten

• Hocalar ve Sürekli nasihat verenler :)
    Spor yapmadan sürekli toz kullanan olayına katılmıyorum sonuçta onlar ek besin kas yapmaz. :)

1|0
    0|0
    • spor yapmadan değil fazla spor yapmadan mesela natural bir adam düşün birde toz alan adam ikisi de aynı programı yapsın hangisi önce gelişir?

• Normal beslenen adamın beslenmesi iyise ve protein tozu alan kişinin beslenmesi kötüyse normal beslenen adam ezer geçer. Ama protein alanın beslenmede iyise normalden 1-2 cm daha fazla gelişir. Ama bu her ay olmaz tabii...
      Steroidlerle karıştırmayalım.

• Bakıyorlar tam kafamı ona çeviriyorum başka yöne bakıyor ulen sanki baktığını görmedik

1|0
    0|0
  • gelıp dır dır dır sohbet eden ınsanlar spordan sogutuyolar kanks :S

1|0
    0|0
  • kendini ilaçla şişirenler yazık ya.

1|0
    0|0
  • fazla spor yapmayıp ölümüne protein tozu alan pek bir gelişme gösteremez onu da unutmadan söyleyim :) steroidlerle karıştırmayalım

1|1
    0|0
    • yapıya göre değişir fazla spor yapmayıp tozla gelişenler var

• en uyuzları haraketi bilmeden sana tavsiye vermeye kalkanlar genellikle en cok onları görünce gülüyorum

1|0
    0|0
  • Sıksam suyunu çıkaracağım halde salondan içeri girdiğinde bir arnold schwarzenegger havasına bürünen acemi çaylaklar

1|0
    0|0
  • Telefon ile antrenman yapan dingiller vücut çalışırken bir taraftan da çat çat çat resim çekilip parmak egzersizi yaptığını sananlar.

1|0
    0|0
  • Spor salonunda kimseye bakmıyorum ki... İşime bakıyorum seri bir antreman yapıp hemen cıkıyorum.

1|0
    0|0
  • Abaza erkekler kızlara bakıyo ya ıyız oluyorum. Sporunu yap koz kemseyemı geldin ya

1|0
    0|0
  • Ben spora gelen bütün erkeklerden nefret ediyorum. Allah hepsinin belasını versin, kızların da çirkin olanlarının.

0|0
    1|0
  • Her spordan sonra duş alıp ayna karşısında foto çeken tipler.

1|0
    0|0
  • valla ben gide çalışır eve gelirim diğerlerini iplemem

1|0
    0|0
  • Spor yapmak yerine gıybet yapan tipler.

1|0
    0|0
  • Öğüt verenlere bi' S git demek istiyorum

1|0
    0|0
  • Böyle komple hepsi..

1|0
    0|0
  • bir set araya giriyimciler :D :D

1|0
    0|0
  • 4 ay fitnessa gelip facebook profiline personel trainer yazanlar

1|0
    0|0
  • en uyuz oldugum tip C şıkkı E şıkkındakı ergenlerı kale almıyorum.
    F şıkkı okuduktan sonra senınden fitnesstan anlamadıgın düşünuyorm ölümüne proteın tozu almayla vucut olsa zengınlerın hepsı göbeklı degılde kaslı olurdu..

0|0
    1|0
    • arkadaşım hayır fazla spor yapmayıp dedim hiç spor yapmadan olmaz ama natural bir adamla toz alan adam aynı programı uygulasın hangisi önce gelişir? spor yapmadan diye bir ifade kullanmadım, besyo okuyorum saygılar :D

• protein tozu kullanan ınsanı natural olarak görmüyorsan zaten diyecek bırsey yok sana :D

• sen natural olarak mı görüyorsun :D

• protein tozuyla kendini şişren hoca iğne ile patlatırım o kasları sonra gezersin öyle : D

1|0
    0|0
  • Sosyalleşmeye gelip spor harici her faaliyeti yapan tipler.

1|0
    0|0
  • Aşiri tipsiz olup kas yapmaya gelenler...
    Yahu tofaşa modifiye çeksen nolur cekmesen nolur

0|0
    1|0
    • bu anlayış yüzünden spor kültürü yok ne cahilsiniz ya

• Amaçları spor olmayıp he saçma etrafa bakanlar.
    Acaba bişeyler yapabilir miyim diye düşünen tipler

1|0
    0|0
  • Salonda için için seninle yarışan tiplere ayar oluyorum

1|0
    0|0
  • senin sıraya göre kullanman gereken cihazı oyalayan gereksiz tipler
    kız erkek farketmez

0|0
    1|0
    • herkes sporunu yapıyor ama sıranı bekle sende veya sırası gelene kadar başka birşeyle uğraş

• arkadaşım ben sabırsız değilim fakat insanlar hor kullanmayı benimsemiş

• bugün fitness'tayım balinanın biri oturmuş makinaya yarım saatte 3x10 göğüs setini bitirdi sinirden patladım öyle tiplere sinir oluyorum en fazla

0|0
    0|0
    • aleti fazla mesgul eden tıpler dıyelım :)

• Fazla protein tozu kullanmakla vücut geliştirme yeni çıktı sanırım asdfg

0|1
    0|0
    • kimse anlamamış abi olayı :d hiç spor yapmadan tozla vücut olmaz zaten "fazla spor yapmadan" dedim orada

• tamam da natural bir adam mı daha cabuk vucut yapar protein tozu destegı alan mı?

• Natural derken protein almamayı kastediyorsan öyle naturellik olmaz. Çünkü vücudun protein ihtiyacı olucak ve bunu almamak gelişimi tamamen engeller. Yok öyle değil doğal gıdalardan gereken proteini tüketse öylemi fazla gelişisir yoksa tozlamı diyorsan bu durumda ikisi eşittir, toz kullanmak fazladan gelişim sağlamaz. Ama insanların toz kullanmasının sebebi doğal yoldan gereken proteini alamamalarından dolayı. Hem maliyet olarak fazla oluyor hemde çok fazla gıda tüketmek gerekiyor, oyüzden protein tozları daha cazip geliyor. 2-3ölcekle günlük ihtiyacının yarısını alırsın birde günlük normal beslenmemizden gelen proteinlerdende ihtiyacın tümü karşılanmış oluyor. Kend adıma konuşucak olursam doğal beslenmek her zaman daha iyidir bende son 6 aydır toz kullanmayı bıraktım, fazla kas kütlesi yapma niyetim olmadığı içinde günlük beslenmemden gelen protein şuanlık yetiyor 😄

Kızlar Ne Diyor 14

• Yok ben gitmedim

1|0
    0|0
  • Kızların bakmaktan kendini alamadığı iyi vücutlu cool çocuk

1|0
    0|0
    • niye sinir oluyorsun ki onlara :D

• Sırf laf olsun diye spor yapmaya çalışanlar fotoğraf çekilme mekanı sankı oradakı aynalar

1|0
    0|0
    • he ya stüdyo niyetine kullanıyorlar arkadaş bayılcam :dd

• Bir foto Süleyman meşhur düğün fotoğraflarıyla birde spor salonları 😅

• Sadece snapchat öyküsünü 210 saniye yapmak için gelenler...

1|0
    0|0
  • 3-4 ay fitnessa gelip facebook profiline personel trainer yazanlar :))

1|0
    0|0
  • D dedim

1|0
    0|0
  • Kendi vücudunu ilaçla geliştirip sizden natural gelişim bekleyen ve beslenme programı veren hocalar

1|0
    0|0
    • bende en çok onları sevmiyorum sanırım :d

• fit kızlar

0|0
    1|0
  • harika kaslarıyla üstüme üstüme gelen trainer :D

1|0
    0|0
  • Makyajlı gelen sarışınlar. Hayır akınca da rakuna benziyosunuz, farkında değilsiniz.

1|0
    0|0
  • Bizim salonda bir erkek var kasıla kasıla yürüyo kas yok vucudunda sinir oluyorum

0|0
    0|0
    • ahah biri şuna mal gibi gozuktugunu soylesın

• 1.55 boyuna ragmen vucut yapip ucgen peynire benzeyen erkekler

0|0
    0|0
    • küçük yaşlardan vücut geliştirmeyle ugrasanlar öyle oluyor basıyorlar omurılıge agırlıgı boy oylece kalıyor

• Seksi boylar ı severiö

1|0
    0|0
  • Spor yaparken aynaya bakip dambil kaldiranlar. Kaldirirkende cok agirmis gibi ahh ohh diyenler.

1|0
    0|0
    • aynaya bakması hareketi dogru yapıp yapmadıgındandır :)
      ses cıkarmaları normal zorluyorlar

• Yok ya bes kilo kaldiriyor ona ahliyor ven de bes kaldiriyorum ses yok

• herkes bir mi sen güçlüsün demek ki :D

Yükleniyor...