Ya bu Beşiktaş şiir gibi oynamıyor mu?

ben Fenerliyim de dünkü maçlarını izledim biraz önce. napcaz bilmiyorum. uzun zamandır bu kadar net bir takım oyunu görmemiştim. işimiz zor :/

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Avrupada Hiç Birşey Yapamadilar Ama

0|1
    0|0
    • işte o yüzden daha çok korkuyorum. tamamen lige odaklandılar :/

• Derbiler Hep Deplasman Çok Zor

• olimpiyat komedi ya ben çok gittim o stada. o rüzgar da top oynanmıyor fakat açılacak yeni stad

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi takım taraftarı olduğumuzdan bağımsız olarak objektif yorum yapıyorum.
    Beşiktaş en iyi oynayan, en doğru işi yapan ve şampiyon olmasını istediğim takım.
    Yönetim her ne kadar beyaz yalanlar söylese de Demirören'in ardından aklı başında işler yapıyor. Önce Biliç ile altyapıyı kurdular. Şimdi de bu planın neticesini alıyorlar.

Doğru strateji.
    Fenerbahçenin parasal gücüyle yarışmak yerine futbolcuları ucuzken almaya yöneldiler ki bu taktik çok işe yaradı. Örneğin Olcay Şahan veya Tolgay Arslan. Bonservislerine büyük paralar ödenmedi. Fenerbahçe ise Ozan Tufan için 8 milyon gibi yüksek bir meblağ ödedi. Ozan Tufan gerçekten beğendiğim bir oyuncu ama o paraları vermektense sahibinde kalsın daha iyi.

Doğru yapılanma.
    Bir takım başarılı olmak istiyorsa kaleci-stoper-orta saha-hücum'dan oluşan omurgayı doğru kurmalı. Kalede Tolga her ne kadar son dönemde sorunlu olsa da bugüne kadar görevini iyi yaptı. Defansı biraz zayıf olsa da baskın ve kuvvetli orta saha defansa çok yardımcı oluyor. Forvette ise 2 senedir çok iyi seçimler yapılıyor.

Konuşmadan işine bakmak.
    Galatasaray bu sıra çok konuşuyor. Neden sesler yükseliyor? Çünkü ortada bir başarısızlık var. Suçu kendilerinden atmak için sağa sola laf ediyorlar. Halbuki güçlerini, dikkatlerini tıpkı Beşiktaş'ın yaptığı gibi eksikleri kapatmak için kullanmalılar.

Hoca etkisi
    Şenol Güneş bu ligi çok iyi tanıyan ve hak ettiği saygı görmeyen bir Teknik Direktör. Umarım sezon sonunda şampiyon olur ve layık olduğu seviyeye gelir.

Beşiktaş elbette sorunsuz değil. Bazı yanlışlar var. Düzeltilmesi gereken noktalar var ama yön ve hedefler doğru. Uzun vadeli oyuncu satışı yapılarak (Sene başında Atınç + Demba Ba, bu sezon sonunda da GÖkhan Töre gibi yeni oyuncuların satışıyla) kulübün finansal dengesi kurulmalı.

0|1
    0|0
    • dedikleriniz doğru fakat bir Fenerli olarak Fenerimin şampiyon olmasını isterim :)

• İşte Fenerbahçe'lilerin sıkıntısı bu. Puan olarak ve sonuç olarak bir sıkıntı yok ama oynanan oyun böyle mi olacak. Fenerbahçenin karakterine çok aykırı bir durum.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiye liginde ilk yarıyı 0-0 bitirip 2. yarı paniklemeden, elini kolunu sallaya sallaya 4 gol atacak başka takım yok bizden başka.
    Hücum gücümüz ligin zaten çok üzerinde, avrupada bile adından söz ettirecek kadar iyi hatta... kolektif oyunda da çok iyiyiz, rotasyonda da, sahaya yerleşme konusunda da. Stoper ve kaleci gelsin yeter

Rakipleri ittire kaktira top oynarken Beşiktaş şiir gibi oynuyor
    Komşusu açken, tok yatan bizden değildir :)

0|1
    0|0
  • Beşiktaş o kadar iyiyse avrupada hiçbir şey yapamadılar diyenler. Fbnin aldığı puanı aldık sadece bizim grup daha çekişmeliydi çıkamadık. ayrıca son maçtaki Tolganın çok basit bireysel hataları olmasa o maçı da alıyorduk. Hayır avrupada çok başarılı olacak iki takımı da görücez şimdi ikisi de final oynayacak karşılıklı herhalde :)

0|2
    0|0
    • kanka kızın yoruma yazaydın daha iyiydi :D

• Zaten kolay kolay senin yaptığını yapanı görmüyoruz hep bir laf atma çabası. Ne gerek var. İyi futbolu takdir etmek lazım dediğim gibi biz bir ömür böyle oynamıcaz ya da Gs Fb de bir ömür böyle oynamayacak. İnişler çıkışlar olacak.

• kesinlikle haklısın :)

• Beşiktaş kalecisi dısında güven ver bir takım
    iyi bir kalecisi olursa
    genc oyuncularla kurulu bu takımın sırtı yere gelmez..
    ve umarım bu sene sampiyon olur

0|3
    0|0
  • saldır beşiktAŞK saldır :))

1|1
    0|0
  • kaşıkcı paşa git sen çarşıda takıl kardeş işimiz zor falan degıl Sene sonu şampiyonlugu Fenerbahçe elde edecek...

0|0
    0|1
    • ne alaka şimdi öyle diyosun

• oncekı sezonları aç izle kardeş bjk hep boyledir ligin başında bir gaz alır pohpohlanır ama ligin ıkıncı yarısında kumde dusme hattına oynayacak takımlardan tokadı yıyecek ayrıca bizimle maçları var gs ile maçları var o yuzden bekle hemen gaza gelme onlar şerefli 3. olacaklar işimizin zor oldugu falanda yok kım avrupada yoluna devam ediyor tablo ortada haftaya lider girip 3. lüğe gerileyen ve avrupaya veda eden bir takım ne zaman futbol oynar oldu şaşırdım... evet adamların hucum hattı hırslı ve saldırgan ama defansları falan yol gecen hanı adam akıllı top tutan bir takım bunları duman eder aç bak lizbon maclarını 1-0 onde oldukları macta 10 dk da 3 gol yedıler

• usta bu sene başka bir şey var önceki gibi değiller hissediyorum

• Kalecisi iyi olsaydı avrupa grupları da lider bitirirdi, çok üzücü oldu elenmesi

0|1
    0|0
  • bunlardan bir cacık olmaz, bunlar her sene aynı.. 2. devre bunlarda çöker, bedavadan çok puan topladılar. o kadar iyi olsalardı şu an avrupada olurlardı. basarı kayseriyi yenmek değil, avrupada yol almaktır..

0|1
    0|1
Yükleniyor...