En sağlam vuruş tekniklerinin anlatıldığı bir video çeksem sizler için faydalı olur mu ?

En sağlam vuruş tekniklerinin anlatıldığı bir video çeksem sizler için faydalı olur mu ?

Kick Boks Boks Muay Thain teknikleri ile dop dolu bir video

En sağlam yumruklar ve nasıl vurulduğu

Straight,Hook Puch ,Aparkat,Backfist Spinning Backfist Ridge Hand , Kroşe

En sağlam tekmeler ve Nasıl vurulduğu

Round House Kick ,High Round House Kick,Middle Round House Kick , Low Round House Kick, Front Kick,Push kick

Gibi teknikler 20 ile 30 dk arası değişen bir video çekeceğiz Hem reklam amaçlı Hem sizler için faydalı olacaktır yani illaki Bu teknikleri Ringlerde uygulamazsınız Streef Fight yani sokakta savunma olarak uygulayabilirsiniz Yapmalımıyım sizce

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• gözün dönünce nasıl vurduğum önemli olmuyo

0|0
    0|0
    • Şöyle bir şey söyleyebilirim Gözün dönmeden de indirebilirsin

• Savunma koruma değilse suç Savunmada Beraat

• doğru ama ilgi burda olmaz youtube da olur

Kızlar Ne Diyor 1

• muay thai çeksene işime yaramaz ama izlerim :-)

0|0
    0|0
    • Tabi bütün teknikleri en ince özellikleriyle anlatacağız da biraz zaman alacaktır profesyonel bir çekim yaptıracağım

Erkekler Ne Diyor 4

• işe yarar

0|0
    0|0
  • Yapman lazım :D benim için çok yararlı olur. Bir kızı seviyorum. Onu sevdiğim için kankaları beni dövmeye gelcekmiş (kızlar değil erkekler :D ) güçlüyüm kendime güveniyorum ama nolur ne olmaz. :D Sen yaparsan çok yardımcı olursun bana :D Yanlız adama kalıcı hasar vermsin felç melç olmasın adam:D ya da ölmesin :D

0|0
    0|0
  • bence yapmalısın ben şahsen taekwondovuyum çoğu kişi niye gidiyosun sanki sokakta uygulanır diyor cahile bişey anlatmak zor ne kadar bu bir spor desemde anlamıyor :D

0|0
    0|0
    • Spordur tabi ama Savunma için kullanılacak Yumruklar da göstereceğim Refleks hareketleri

• başkalarını bilmem ama benim işime yarar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...