Sizde gözlerini kapatanlardan mıydınız? :D

Dün film izliyordum komşunun 4 yaşında bir çocuğu var yanıma geldi filme bakmaya başladı.Bir öpüşme sahnesi geldi çocuk birden elleriyle gözlerini kapadı :) O an küçüklüğüm geldi aklıma bende aynısını yapardım çok bakmak isterdim ama bakmamam gerekirdi öyle düşünürdüm.Siz de çocukken öpüşme sahnelerinde gözlerini kapatanlardan mıydınız? :D

0|0
14|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bizimkiler kanal değiştirmesin diye ellerimle gözlerimi kapatıp aradan dikizlerdim.

2|1
    1|0
    • tuttufurutti seyrettiğim anlaşılmasın diye, kapının camına battaniye asardım

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben küçükken öyle sahneli filmler pek yoktu.

0|0
    0|0
  • Kanalı değiştirirdi annemler...Şimdi ben ona değiştir diyorum,malum öpüşme sahneleri her an her yerde,bizim dandik türk dizilerinde de var.Ne hale geldik ya?

0|0
    0|0
  • çok yamın bir arkadaşımın kızı var 5 yaşında,kuşlarım var onlar öpüşüyo arada,banada anne der,annee bak bak napıyolar aşk yapıyolar annee diyo:)

0|0
    0|0
  • kanal değişirdi, değişene kadar kapatırdım gözlerimi

1|0
    0|0
  • ben gözümü kapatrdım utanırdım bide kanal degisdirin diye bagırırdım:D

0|1
    0|0
  • ben bide anneme babama bağırırdım gözlerinizi kapatııın diye :D

0|1
    0|0
  • biz kanal degıstırırdık sankı ne varsa artık gercek hayatta bıle gormek mumkun :D bu yasıma geldım gecen arkadasların evındeyız arkadas benle aynı yaş annesı öpüşme sahnesınde kanal degıstırdı ya :D bakılmazmıs :D

0|0
    0|0
  • Sevişme sahneleri çıktığında aile bireylerimin tümünün dönüp bana bakması beni çok geriyordu donup kalırdım Sanki sevişen benim.

0|0
    0|0
  • Bazen gözümü kapatırdım bazende başka odaya kaçardım hemen =)

0|0
    0|0
  • Bize izletmiyorlardı.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • ailem bize izletmezdi o sahneleri..

0|0
    0|0
  • evet aynen oyle :))

0|0
    0|0
  • aileyle evet bnnde kapatrdm yanls anlamasın die nası i psikolojyms

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• 5-6 yaşlarında falan hayat ağacında komser kyle masters sam'i öpmüştü.(ki ben sam'e aşıktım) persil adam zihnimi temizlerken, bizimkiler leyleklerin efsane olduğunu falan anlatmıştı. ama hala leylek efsanesinin yerini öpüşme veya iki insanın birbirini çok sevmesiyle dolduramadım :(

link

sam seninle yer yerden vaşlarım bebeğim <3

0|0
    0|0
  • evdekiler durumu takip eder o sahneler gelmeden kanalı değiştirirdi gerek kalmazdı gözü kapamaya

0|0
    0|0
  • ''Ne var bunda cinsellik de hayatın bi parçası değil mi'' diyerek anne babamı dumur edip sahnenin keyfini çıkarmışlığım vardır ://7

0|0
    0|0
  • eski den boyleydi evet nerede o yıllar orkit reklamından bile cekinirdikkk

0|0
    0|0
    • var var ben gelecegımı o kadında buluyorum :D hop oturup hop kalkıyor :D

• babam kanalı değiştirirdi :)) zaten aynı anda kafamız yere inerdi

0|0
    0|0
  • sol elimle kapatamıyorum gözümü sağ el dolu oluyo zaten öyle sahnelerde biliyosun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...