Hayatınıza kim yön verir ve değişmesini ister misiniz?

Çevreniz,aileniz veya inatla kendiniz.Hayatınızda köklü bir değişiklik olacak ciddi kararlarda ne yaparsınız?

• Çevre
    6% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Aile
    17% (3)0% (0)14% (3)Oy Ver
  • Kendim
    33% (6)67% (2)38% (8)Oy Ver
  • Hayat nereye ben oraya...
    33% (6)33% (1)33% (7)Oy Ver
  • Diğer.
    11% (2)0% (0)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Benim isteğim çok önemlidir.Benim mantıgıma uymalı, benim içime sinmeli, aldığım karar her nolursa olsun arkasında durabileceğim bir karar vermiş olmam lazım...

Eğer tereddütlerim, yanılma ihtimallerim, neticesinde kötü şeyler olacak veya hayatımı çok derinden etkileyecek ve sarsacaksa işte bu durumda ailemin fikrini önemserim..

Yine ailemin yanı sıra çevremin fikrinide alırım.Ama çevreden kastım herkesin fikrini almak değil elbet, karakteri oturmuş mantıklı kişilerin düşüncelerini alırım.

Varsa yakın bir dostum tabiki bu durumda onun fikrini almakta kaçınılmaz olur.Sonuçta beni tanıyıp bildiği için daha çok yardımcı olabilir.

Sonuç itibariyle fikirler alınır.Sakin kafayla bu fikirlerden hangisi mantıklı gelirse onu seçerim.Ama bunu seçerken asla pişmanlık duymayacağım bir karar almış olmalıyım.Bu kararı kendi başıma almışcasına onun sonuna dek arkasında durmalıyım.Ben bu kararı almışsam gelecek kötü sonuçlar, iyi sonuçlar beni yıldırmamalı.

Bir söz vardır ''Hayatta alınan kararlar kibrittir ya kendini yakacaksın, yada ısıtacaksın.''

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kendim yön veriyorum ama bazı durumlarda ailemi çevremi düşünerek yön vermeye çalışıyorum :)

0|1
    0|0
  • Hah tam üstüne sordun.. Bende az önce nerede okuyacağımla ilgili annemle tartışıyordum. İnatla kendi kararlarımı kendim verebileceğimi söylüyorum. İnadım inat gidicem o Ankara'ya.

0|1
    0|0
    • Hangi bölüm düşünüyorsun?.Ama bence sonuçlar birazda gidişata bağlı.Umarım istediğin olur.

• Kendi bölümüme devam edicem çocuk gelişimi. Gidişattan ziyade nereleri yazdığım mühim benim için. Teşekkür ederim.

• Ben içime siniyormu diye defalarca sorarım.

Aİleme de danışırım herkese de ama, gönlüm ne derse o :))

0|1
    0|0
  • Hayırlısını dileyerek hayatıma kendim yön veririm.

0|1
    0|0
  • Kendi yönümü kendim bulabilecek biriyim ama tabiki ailemin de düşüncelerine önem veririm ve her zaman göz önünde bulundururum.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • hiç kimse :)

0|1
    0|0
  • Annemin yönlendirmesi çoktur

0|1
    0|0
  • Hayat nereeyeee benn orayaaaaaa :)

0|1
    0|0
  • kendim yön veririm cok dik kafalıyımdır malesefff

0|1
    0|0

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatıma ailem yön verebilir altından kalkamadığım kararlar olduğunda danışırım

sonuçta büyüklerim benden tecrübeliler

Evlenirsem hanıma sorarım kılıbık forever <3 :)

0|1
    0|0
  • hayat nereye ben oraya

0|2
    0|0
  • Kendim veriyorum :D

ama bilgi alıorum adımlarımı dikkatli atmam lazım...

0|1
    0|0
  • Tavsiyeler elbet dinlenir..tartisilir son karar benim agzimdan cikar..hayat benim

0|1
    0|0
  • CD düşer bana geçerim

0|0
    0|0
  • eniştemin halaoğlunun olğlunun dayısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...