Şampiyonluk favoriniz?

41 gol,41 puan güzel futbol.. Beşiktaş tan bahsediyorum tabi ne düşünüyorsunuz lig hakkında? şampiyonluk favoriniz?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Şampiyon beşiktaş kanks

0|1
    0|0
  • Tecrübeli hocasıyla , vodafone arenasiyla , oturmuş kadrosuyla , veli tolgay ve kaleci ile stoper transferleriyle şiir gibi top oynayan Beşiktaş

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ tabi. bu daha birşey değil
    devre arası iyi bir kaleci iki defans geldi mi kimse tutamaz
    yeni stad açılacak gelirler piyasa değeri 3 katına çıkacak
    işte siz asıl o zaman korkun bizden
    önümüzdeki 5-6 sene şampiyonluğun %70 adayı biz oluruz

0|0
    0|0
  • Şampiyon belli.

Fenercell'in 24 saatlik liderlik koltuğu hediye kampanyası sona erdi. Başka kampanyalar hediye ederiz kendilerine.

Diğerleri de #Parmags oldu, en az 20 puan fark atacağız !

0|1
    0|0
  • beşiktaş muazzam oynuyor ya, şu oyunuyla açık ara en çok hak eden beşiktaş. fenerbahçe o kadar yatırıma ve transfere rağmen 1-0 1-0 gidiyo mutlaka bir yerde takılırlar. biz desen kendimize hayrımız yok.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş tek kulvarda rahat gider ama kadrosu çok dar fenerbahçe ile masa başı oyunlarında da geride kalır ayrıca beşiktaş her sene böyle son 5 hafta bozuluyo

0|0
    0|0
    • bu yıl şampiyonluk için yeterli bir kadrosu var Beşiktaş'ın.. Avrupa gibi yıpratacak bir kulvarda olmayınca şansı fazla Beşiktaş'ın diğerlerine göre..

• Fener 4. yıldızı takmasında beşiktaş olsun :D

• Birakın bu fener düşmanlıgını

• Beşiktaş bu sene çok basarili bakalim seytanin bacagini kurabilecekmi

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe favorim

0|0
    0|0
  • Klasik Beşiktaş ilk dönem birinci sezon sonu en iyi 3

0|0
    0|0
  • Lisbondan 3 yemeden önce güzel oynuyorlar harbiden derdim evet ligde iyi oynuyorlar ama beşiktaş maalesef 1 avrupa takımı değildir.

0|0
    0|1
  • bir eski galatasaraylı (şimdi takım tutmuyorum fanatik futbol takibi yapmıyorum) olarak beşiktaşı bu sene şampiyon görmek istiyorum artık

0|2
    0|0
  • Bjk.

0|1
    0|0
Yükleniyor...