Kızların bana arabam için mi yoksa tipim için mi baktığını nasıl anlarım ?

ben çevremdekilere göre baya yakışıklı ve maddi durumu iyi biriyim ama bazı arkadaşlarım kızların bana arabam için baktığını söylüyor nasıl ayiredcem ?

0|0
19|13

En İyi Kız Görüşü

• görmemiş-pipi ilişkisi.. arabanla yaptıklarını arabasız yap bakalım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• kızn hal ve tavırlarından anlarsın. arabana mı yoksa sana mı ilgi? şu anda görüştüğün kızlarla arban olmadan görüş bir süre, fazla rahata alıştırma mesela, çok kaliteli yerlere götürme onlaqrı. o zaman anlarsın; senin için mi paran için mi yanındalar.

0|0
    0|0
  • Arabanı gösterme.

1|0
    0|0
  • Arabasız dolaş :)

0|0
    0|0
  • Kızlar sana sadece tipin için bakıyorlarsa bence o da sorun.Ne tipini sevsinler ne de paranı.Seni sen olduğun için sevsinler.Bütünüyle...

0|1
    0|1
  • kızlar bu durumda seninle arabandan konuşur sürekli senin onu gezdirmeni ister hatta annesi hasta diye para isteyenleri bile gördüm yani bunu kolay ayırt edersin kızlar zor varlıklardır ama biyerden açık alabilirsin

0|0
    1|0
    • para yediririm ama enayi yerine koydurtmam kendimi

• araba benim değil de

0|0
    0|0
  • arabayı bi süre kullanma :D

0|0
    0|0
  • arabasız dolaş tavlamaya çalış oluyosa tipin içindir

0|0
    0|0
  • Gidip külüstür bi şahin alcan onunla dolaşcan bir süre ortalıkta kimin ne halt olduğu ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • biraz arabasız takıl bakalım nolcak ?

1|0
    0|0
  • Bir kaç ay arabasız züğürt gibi git yanlarına.

0|0
    0|0
  • Arabanı kullanma birsüre otobüsle falan git gideceğin yere davranışlara bak

1|0
    0|0
    • ya tum ilce biliyo arabami spor modelini yazmiyim diyorum gorgusuzluk olmasin diye

• Anlaman zor o zaman ama kızlar bakar yani varlığa doğrudur

• otobüse bin :D

0|0
    1|0
  • Bos ver arabayi, tipi...

Seni zekan, karakterin için sevsinler.

0|1
    0|1
    • zaten insaat muhendisiyim mutahitlik yapiyorum

• otomobilinle aynı ortamlarda takılmayın

0|0
    0|0
  • Surekli onu gezdirmeni isterse olabilir

0|0
    0|0
  • Araba kullanma bi iki gün tavırlarından anlarsın :)

0|0
    0|0
  • :DDDDDDDDDDD

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arabayı sattım de..Yada seni hiç tanımayan bir kıza arabanı gösterme..Görsede arkadaşımın arabası de...

0|1
    0|0
  • Çok basit kızların çok olduğu yerde bii arabanla takıl, bide arabanı bırak bakıyım sanamı binmek arabayamı binmek istyolar anlarsın kardeşim :)

0|0
    0|0
  • arabasız dışarı çık öğren bakalım niyemiş

0|0
    0|0
  • Araba için bakmıyorlardır, aynı şartlar bendede var hani nerde öyle kimse sıraya girmiyor. Onlar halt etmiş devam et sen.

0|0
    0|0
  • sen en iyisi seni tanımayan birisi ile arkadaşlık kur..1000 tl ücretle çalıştığını , araban olmadığını ve orta halli birisi olduğuna inandır onu..eğer senle hala ilgileniyorsa demekki araban için değil..

0|0
    0|0
  • arabanı bana ver 2aylık anlarsın ne için baktıklarını.

0|0
    0|0
  • arabanın linkini tipinin linkini at söyleyeyim sana .d

0|0
    0|0
  • Sat arabanı

0|0
    0|0
  • Tabanvay takılmalısın

0|0
    0|0
  • arabayı sat:):):)

0|0
    0|0
    • ahahah :)

• ben öyle yaptım şimdi arabamda yok tipimde abazayım hacııııı:D:D:D:D:D:D şaka dedim laaaa:)

• arabaya 6 ay binmeyerek. sattım diyeceksin. öğrenciysen kesin araban için bakıyorlar.

0|0
    0|0
  • arabanı bana hediye et kızlar bana gelirse araban için sana geliyorlarsa tipin için seviyolardır :D

0|0
    0|0
  • Araba benim değil sahibnine vermem lazım artık de. Ve otobüsle yaşa bir süre çıkar ortaya

0|0
    0|0
Yükleniyor...