Sizce kim haklı ? Yardım edin :(

Aynı okuldayız. Sınava girecegiz bu sene. Gecen hafta ayrıldık. Bana hiç güvenmedi. Okuldaki herkese kimlerle konuşuyor diye sordu... Herkese.Bu da beni haliyle sıktı. Çok sevdiğindenmiş.Hiçbir erkekle konuşmama ızın yoktu. Dayanamadım.En yakın kız arkadaşıma bıle sormuş...Sınıfta herkesın içinde bagırdı yuh felan diyip durdu.Kız arkadaşlarım geldi bu kızı neden üzüyorsun felan dediler bana sen arkadaşlarını tercih ettin hiçbir şey söylemedin dedi. Bende sinirliydim.Bitti.Ağlamış sınıfta ama ben de ağladım .Bana ders çalışamıyorum diye mesajlar atıyor benim gibi seveni bulamazsın diyor sen beni hiç sevmemissin diyor. Ama dün merdivenlerden inerken gülüyordu.Sınıftaki herkes de ağladığını görmüş.Anlamıyorum her şeyde beni suçluyor.Sürekli trip çekiyorum.Bencil felan dedi. 20 gün kaldı sınava da ne olacak bilemiyorum... Sizce kim haklı ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence o kendine bağımlı bir kişilik arıyor. onun ağladığını ya da güldüğünü düşüneceğine kendi durumunu düşün. önünde sınavların var. Yok ben sözünden çıkmam kimseyle konuşmam hatta ileride evden bile çıkmam diyorsan razıysan her şeye ( bi yere kadar dayanabileceksin) biraz sabırlı ol tekrar dönecektir.

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim sağol . Onu düsünmekten kendim mahvoldum

• Gonderdim :)

• kabul ettim.

Erkekler Ne Diyor 5

• Erkekler çoğunlukla halı oluyorlar.Bence sen olayı kendine göre anlatıyorsun!

0|0
    0|0
  • Anlattığina göre Bence sen haklısın o kadar aşırı kıskanç olunur mu? Bosver salla otur çalış sınava (yada calışma rakibimsin sonuçta :D) bitti de bitir bence , zaten ne kadar severse sevsin fazla kıskançlık iyi değil boşver bırak bu işleri.

0|0
    0|0
    • artık bunalmıştım . Derslere vermeliyim kendimi

• ben haklıyım ben ben ben

0|0
    0|0
  • yaş kaç gösteriyor ama hala liselisin poff ergenler siz yokmusunuz ya

0|0
    0|0
  • Bir yandan o bir yandan sen haklısın...Barışın işte uzatmayın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım bak sınav dönemindeymişsin..Bu durumda haklı haksız aramak zaten doğru değl herkes kendince haklıdır Sevip sevmediğini konusuna gelince bunu ancak kendin anlarsın bence hemen bişeyler düşünüp kendini ya da onu yargılama 1 hafta ver kendine ve onu çokk gözlemleme sınıftan cıkma bekle biraz eğer seni gerçekten sevip değer vermişse zaten hata yaptğnı anlayacaktır

0|0
    0|0
    • bir daha konuşmama kararı aldık ... bilemiyorum :(

• Duygu sömürüsü bence .s

0|0
    0|0
Yükleniyor...