Sabah uyandınız kahvaltı yapcaksınız

Evde ekmek yok ekmek almak için üstünüzü değiştirir makyaj yapıp falan mı çıkarsınız yoksa direk pijamayla mı çıkarsınız ben genel olarak pijamayla çıkarım

• Üstümü değiştiririm
    60% (3)40% (4)47% (7)Oy Ver
  • Değiştirmem
    40% (2)60% (6)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben giyinir dışarda kahvaltı yaparım..pİJAMALI YATAKTAN TEMASİMİ KESMEM.. ( hoş ben sadece Boxer ile yatıyorum)

0|0
    0|0
  • üstümü değiştirir öyle giderim ekmek almaya :D mahallede pek yakın bakkal yok ne yazıkki, ama hep özenmişimdir öyle pijamalarımla rahat rahat gideyim :D

0|0
    0|0
  • yha aslı arası bi ekmekçiye gidecen makyaj yapmaya ne gerek var altına pijama yada eşofman gidersin gelirsin tatile gitmiyorsun yaptıgın şey dogru eminimki çogu kişide öyle yapıyodur .

0|0
    0|0
  • Kapşonu kafama geçirip pijamalarla çıkarım dünya umrumda olmaz :D

1|0
    0|1
  • kışın bile gece yattığım şort ve t shirt le çıktığım oluyo :D montu alıyorum üzerime tamamdır :D çok üşengeçim bu konuda. ben erkek olarak böyleyken makyaj yapıp çıkan kızlarıda kutluyorum burdan :D helal olsun :D

0|0
    0|0
  • pijamaca dışarı mı çıkılırmış.

0|0
    0|0
  • sorun orada işte ben direk pilav yiyorum bacım

0|0
    0|0
  • pudra ve göze cekilen sey varya şu an aklıma gelmedi ondan cekerim öyle cıkarım.ama sabah kalkıp ekmek almaya hiç gitmedim ki ben

0|0
    0|0
  • makyajsız cıkmam abi!

1|0
    0|1
  • makyajsız çıkmam en azından fondetenimi sürmem lazım :)))

0|0
    0|0
  • ekmek yoksa pasta yesinler diye boşa söylememiş adam :):)

0|0
    0|0
  • üşenirim ekmek almam poğaça vb şeyler yaparım.

0|0
    0|0
  • sepet var sepeti süslerim güzel bi makyaj yaparım transparan bi elbise giydiririm güzelleştiririm salarım aşağa..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• pijamayla çıkmam eşofmanla çıkarım ama makyajda yapmam yani.

1|0
    0|0
  • genellikle deepfreeze'de yedek bulunur. onu kızartırım

1|0
    0|0
  • Yataktan kalktğım gibi ekmek almaya gittiğim olmuştur bi kaç kere :)

1|0
    0|0
    • Ya bazı arkadaşlarım ben makyaj yaparım giyinirim falan diyorda ben hiç öyle yapmadım üstümü değiştirdiğim olur da makyaj yapamam valla :)

• :D Hahaha hiç uğraşamam canım valla..

• Pijama ve anne terliği tabi :)

0|0
    0|0
  • karşıda zaten öyle çıkarım süslenemem zaten bilincim yarı kapalı oluyor

0|0
    0|0
  • Her sabah eve ben gazete ,ekmek aldığım için hemen söyliyim; pijamaylada gidilmez ya üstüme bir eşofman geçiririm, makyajı normalde sevmem ki sabah kalkıp 2 adımlık bakkala giderken yapıyım .

0|0
    0|0
  • yastıgı yorganı da al bari pijamayla dısarımı cıkılır ya ben esofmanla bıle cıkmaya utnyrm:)

0|0
    0|0
    • pijamamın modeline bağlı dikkat çekici bir şeyse eşofman giyerim

• Ne makyajı be podyumamı çıkıcam:)

0|0
    0|0
  • Üstümü degistiririm. Makyaj yapmam gerekmez.

0|0
    0|0
  • ekmek almaya giderken makyajmı :) ozamn o poşeti nasıl taşıcak bunu yapan o kokoş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...