41 Puan,41 Gol,41 Kere Maşallah Beşiktaş :) ?

41 Puan,41 Gol,41 Kere Maşallah Beşiktaş :) ?

Torku Konyasporu 4-0 mağlup etmesinden sonra devreyi kapattı beşiktaş. Neler düşünüyorsunuz ks :) ?

1|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Efsane 100 . yılda da ilk yarı 41 puan toplamıştık gs ile 11 puan fb ile şimdilik 4 puan fark var , ikinci yarı fark daha da açılır bu gidişle

0|1
    0|0
    • Hocam, hep böyle oluyor. Devreye lider giriyoruz. Ondan sonra pat 3.'lüğe düşüyoruz.

• Takım tecrübesiz değil artık , tecrübeli hoca var , derbileri kazanıyoruz , vodafone arenaya kavuşacağız

• Eğer arenasız zaten şampiyon olursak beşiktaş tarihine geçmekle kalmaz, futbol tarihine de geçer. Statsız şampiyonuz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Besıktasıda yalarun kanks

0|1
    0|0
  • Yaşasın şerefli 2. lik:) gs düştü potadan hadi iyisiniz.

1|0
    0|3
    • Aslında korkuyorum hocam hep böyle lider giriyoruz devreye ondan sonra pat 3. lüğe düşüyoruz :D

• Aynen öyle hocam. Grup lideri çıkılacak maça beraberlik bile yeterken onu da geçtim ilk golü biz bulmamıza rağmen 20 dakika da 3 gol yiyoruz şahane bir şey bu her takım yapamaz :D

• Mucize :D bunun adı Beşiktaş :D

• Milli Şef Oğuzhan Özyakupumuz, Panzerimiz Gomezimiz ve Töreing imizle bu sezon kanırta kanırta şampiyonuz :)

0|0
    0|0
  • izmitli olarak takımı kutluyorum plakayı tutturmuş

0|1
    0|0
  • Sezon sonu yine hakemlere falan kufretmeyelim de. Aman nazar degmesin masallah

0|0
    0|0
  • torku tuketin seker pancarından üretiliyor :) koyduk koyuyoruz koyacagız ;) devamı pek yakında

0|0
    0|0
  • Düşünecek tek şey var şampiyonluk gerisi boş bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...