İlk yarıyı lider bitiren Beşiktaş sizce şampiyon mu 😏 ?

Ligin ilk yarısıni 41 puanla bitiren Beşiktaş bence bu sene ske ske şampiyon 😏😏 Sizce?

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• Ligin sonuna mücadele içinde geçeceği kesin Fenerbahçeli olduğum için söylemiyorum ama eğer galatasaray kendini toplamazsa Fener bu ligi koparır. Bazı şeyler vardır ki mücadeleyi alevler. Beşiktaş Şenol güneşle çok iyi bir hava yakalamış olabilir ama ufak bir darbede çabuk toplanacak kadar güçlü olduğuna inanmıyorum. Bu sebeple şenol güneş ne yaparsa yapsın ligin sonunda ya gs ya da Fenerbahçe şampiyon olacaktır. Şenol Güneşte yine trabzonda yaptığı gibi kalkıp Fenerbahçe üzerinde edebiyat yapacaktır.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 41 kere Maşallah 😄 2015-2016 sezonunun şampiyonu BEŞİKTAŞ renkliler hiç heveslenmesin ⚫⚪👍

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu sene şampiyon kanırta kanırta Beşiktaş

0|2
    0|0
    • Haklısın kanırta kanırta şampiyon olmayı Fenerbahçe öğretti ülkemize bu sözün bile fenerbahçeyi şampiyon yapan teknik direktörden alıntı

• Ülkenin dört bir yanına besteyi tezahüratı biz öğrettik varsın iki kelimeyi de siz öğretin @GiftFromGod

• ınsallah.. fener olacağına kartal olsun bız sanırım küme dusmeyız bu sene:)) olsun yınede UEFA kupamız var bızım:)) hem dört yıldızlı takımız...

0|0
    0|0
  • Oğuzhan gibi bir milli şefimiz ve Alman Panzerimiz Gomez var, renklilere inat vura vura şampiyonuz :)

0|1
    0|0
  • Beşiktaş bu sene de diğer seneler gibi iyi fenerle kapışıyor GALATASARAYIM geride belki fark fazla ama unutmayın her Mayısta biz varız daha 15 hafta var rekabet çok güzel süper yıldızlı bir lig heyecanlı ama sanmıyorum fener ikinci yarı çökecek Beşiktaş alışma sürecine girecek puan kaybedecek derken Galatasarayım yetişecek Trabzon uçuşa geçecek ikinci yarı böyle mi olacak sanıyorsun hayaliniz 20-30 puan takacağınız mı yani zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Geçen sene de öyleydiler :) top yuvarlak zaman içinde göreceğiz. Şampiyon takım taraftarı olmaktan daha önemli olan şey ise edeptir.

0|0
    0|2
  • Fener 1 adım gerinizde ve ligin 2. yarı FB-GS-TS deplasmanı var beşiktaşın top yuvarlaktır hiç belli olmaz.

0|0
    0|1
    • Yencez biz hepsini yencez 😑

• GS 2. yarı biraz olsun kendini toplar TS zaten kendini toplamaya başladı ama Feneri kadıköyde yenmeniz biraz fantastiğe kaçıyor. ama hadi hayırlısı diyelim zamanı gelince tartışırız :)

• Terbiyesiz ayol bu

0|1
    0|3
  • Şenol hocamızla Güneşli günle yakın

0|1
    0|0
  • Umarım olur hakediyolar

0|0
    0|0
  • fener hakemlerle alır

0|0
    0|0
  • inşşalah

0|0
    0|0
  • Avrupada elendikten sonra Türkiyede şampiyon olmuş çok önemli değil

0|0
    0|0
  • beşiktaşim sevmişiz seni

0|1
    0|0
  • 41 kere maşallah koyduk koyuyoruz ve koyacagız devamı peeek yakında..

0|0
    0|0
  • Öyle görünüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...