Günde 1 ogun yemek yiyorum ve kilo veremiyorum hala biliyorum az değil duzenli yemek lazım ama 1 öğün yiyebiliyr?

Çalıştığım için? Iş çıkışı 1 saat yurumeyi düşünüyorum normal hizda yemek duzenimi nasıl yapabilirim yardım edin lütfen? Buarada öğünde hergün tavuk var?😑?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Diyet konusunda iki durum var tek bildiğim. Birincisi vücuttaki yağ hücre sayısısının azalması yerine sadece boyutları küçülüyor ve zayıfladığın sanıyorsun geçici süre. İkincisi sert veya bu tarz rejim yapmak vücutta ters tepkimeye yol açıp kendini korumaya alıyor ve ilerde aç kalınma ihtimaline karşı yine depolama yöntemine geçiyor. Yani hücreler kendilerini garantiye almaya başlıyorlar. Enerji kaybetmeyeceğin şekilde karbonhidratı azaltırsan büyük ihtimalle normal kilo değerine dönersin. En iyi çözüm kesinlikle spor ile takviye yapmalısın...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• az yiyerek kilo vermek büyük bir yanlıştır kasların daha da atrofi olur böylece yağ kütlen artar tam tersine kilo alırsın az ve sık sık yemek önemlidir mesela birden yemek yiyip 2-3 saat birşey yememek yerine az ye 1 saat sonra da biraz atıştır anlatabiliyor muyum tabii sağlıklı şeyler :) en az 3 öğün yemelisin hatta ara öğünlerde olmalı yemekten korkma ben öküz gibi yiyorum ama 52 kiloyum zayıfım neden hepsi sağlıklı ve sporda yapıyorum

0|0
    0|0
    • Benim yemek yeme fırsatım yokki yemek yiyemiyorum öyle icimden gelmiyo 3 4 senedir böyle boyum uzamaaz diye korkuyorum 169um ama korkuyorum uzamak istiyorum nasil düzen oturtdurcam bilmiyorum

• yaşın min 18 dir zaten daha uzamazsın boyun iyi düzgün beslenmeye bak

Erkekler Ne Diyor 1

• 1 öğun yıyosun vucudu durduruyosun metobolızmayı nasıl kılo verıcen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• düzenli yemiyorsun

0|0
    0|0
  • metabolizmanı durdurmupşsun

0|0
    0|0