Rıdvan Dilmen objektif mi sizce?

bence değil.fener maçlarında yenilince yüzü morarıyor sinirleniyor.

bazen yaptığı yorumlar resmen fb liyim diyor, dinlerken bende böyle diyorum link

0|0
511

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Rıdvan Dilmen gsyın kötü oyununda sahayı bahane eden birine,karşı taraf uzaydamı oynuyor diye harika bir cevap vermişti. yeri gelince Fenerbahçeyi de eleştiriyor

0|2
    1|0
  • Objektif olmadığını herkes biliyo.. Galatasaray- Ordu maçı sonrası resmen ağlamaklı konuştu.. Gerizekalı adam sevmedim sevmem de..

0|1
    0|0
  • ibrahim kutluay da bazen böyle.

0|1
    0|0
    • evet basketbolda ben bakıyorum.İbrahim Kutuayda taraflı fakat fazla çaktırmıyor..bazende işin cılkını çıkartıyor.koskoca televizyon dünyasında 10larca futbol programı var.ben birtek Galasataraylı Gökmen Özdanakı biliyorum gerisi fenerli :D

• :):):) bende deli oluyorum kapatıyorum.

bazende futbol programlarına gıcık kapıyorum.fb haksızca yenince hiç konuşmuyorlar.

gs haksızlık sonucu yenince tüm hafta konuşuyorlar :)

• hayır değil bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kesinlikle değil ama Sneijder bir Alex değil derken orada kıyaslama yapmamış sadece Fenerbahçenin Alex´li kadroda sistem değişikliği yapmadığını ama Galatasarayın Sneijderli kadroda yapabileceğini söylemiş yoksa Tüm dünya biliyorki Alex asla bir Sneijder olamaz

1|1
    1|0
  • son zamanlarda toparladı,eskiden resmen belli ediyordu

0|1
    0|0
  • adam fenerli zaten..

ne kadar objektif olursan ol, takımın yenilirse ister istemez bi' yerde pot kırarsın.. (oscarlık oyuncu değilsen)

1|1
    0|0
  • En az Hakan Şükür kadar objektiftir kendisi

1|0
    1|1
  • Kesinlikle değil.Galatasaray yendiğinde yada Fenerbahçe yenildiğinde 1 karış suratla yorum yapıyor.Kimse onun Fenerbahçeliliğini, Fenerbahçe sevgisini sorgulamıyor ama milyonların önünde otorite olarak kabul edilen bir kişinin objektif olması lazım.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle değil, bunu kendisi de söylüyor.

0|1
    0|0
  • stadyum programı ne kadar objektifse o kadar objektiftir...

0|1
    0|0
  • Ben Beşiktaş'lıyım.Bence gayet objektif.Fenerbahçeli olduğu tartışılmaz ama Beşiktaş hakkında çok doğru tespitler yapıyor.

0|0
    0|1
  • ben beşiktaşlıyım bence objektif büyük oranda

0|0
    0|0
    • Sabah Gazetesi yazarlarından Rıdvan Dilmen de Sneijder'in Galatasaray için kritik bir hale geleceğini ancak Hollandalı futbolcunun 4-2-3-1 sisteminde oynamasının oldukça zor olduğunu söyledi. Sneijder'den "Bir Alex değil" şeklinde bahseden Dilmen, Alex'in Fenerbahçe'de üçlü orta sahada oynayamadığını ancak Sneijder'in oynayabileceğini de söyledi.

• fanatik fenerli ya ne objektifi.

0|0
    0|1
  • her takım için doğru tespitler yapıyor bence tabiki herkesin sevdiği takıma karşı özel bir sempatisi var orası ayrı..mesela dikkat edin bi bjk kazandığında güntekinin suratına bakın bide kaybettiğinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...