Serdar Ortaç'ın Milli Takım için yapmış olduğu besteyi dinlediniz mi?

Bitti demeden bitmez demiş. Nasıl buldunuz?

• Cok begendim
    11% (5)24% (15)18% (20)Oy Ver
  • Idare eder
    32% (15)22% (14)26% (29)Oy Ver
  • Begenmedim
    57% (27)54% (34)56% (61)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Athena gibi olmalıydı ve ya 2008 deki yer gök inlesin gibi birşey olmalıydı bu ne böyle ya kaldırın bunu ben yapayım bu kadar kötü birşey olamaz ama olsun besteye takılıp millileri yanlız bırakmak yakışmaz sonuna kadar gidicez ben inanıyorum neden bilmiyorum ama milli takım deyince akan sular duruyor benim için 2008deki gibi olmak istiyorum tekrar her maçtan sonra mutluluktan ağlıyordum çıldırıyordum evde özledim o günleri ya :D

1|0
    0|0
  • Hadi şarkı yaptın, adına milli deme bari, ülkecek rezil edecek bizi. Bu saatten sonra yunanistana falanda kakalayamayız.

1|0
    0|0
    • Her seyi gectim klipte 5 saniye boyunca gorunen muzisyenleri biri bana aciklasin sevabina:)

• Serdar Ortaçtan başka kimse yokmuydu :))
    her şekilde milli takım için yapılan şarkılar dinlenir tabi:)

1|0
    0|0
  • Hadi canım... Bu ne ya... Söz konusu Milli Takım şarkısı olmasa daha ağır konuşabilirdim. Yapmacığın dibine vurmuş, içimde hiçbir duygu canlanmadı. Alt tarafta @Eznora arkadaşımızın paylaşmış olduğu bestenin yanından geçemez. Ne yazık kiii :/

2|1
    0|0
  • Dinledim ama beğenmedim ://

Milli ruhu açığa çıkartan bir parça değil. Mesela şimdi sokağa çık 7 den 70 e sor herkes Athena 12 dev adam parçasını bilecektir. O tarz bir parça olmalıydı bence.

1|0
    0|0
  • Başka birini bulamamışlar mı la dedim : ))

1|0
    0|0
  • Dinledim ve beğendim. :)

1|0
    0|0
  • Şu sesi duyunca yaz geldi sanıp oynayasım geliyor arkadaş. Adam içimize işlemiş. 2 nota ile 2000 tane şarkı yaptı.

1|0
    0|0
  • futbolcular prim olmadan oynamaıyor adam para almadan şarkı yyapıyor bence helal olsun Serdar ortaç milliyetci birisidir severim kendisini

1|0
    0|0
    • Para almadığını sanmıyorum.

• @Papatya1993 vallah gecen gün bir haber okudum ben o haberin yalancısıyım hatta ilk başta mustafa sandal filanda olcakmış sonra elem olcagını duyunca çekilmiş serdar ortacda parasız yaparım demiş he ne kadar doğru ne kadar yalan orasını bilemem ama serdar ortaç bazı konularda çok hassazdır heel bu hastalıgından sonra çok değişti

• Mahmut Tuncer'den bekliyordum halbuki ben :)

1|0
    0|0
  • Şunu da ekleyelim, bazı sanatçılar kabul etmediler, serdar ortaç kabul etti ve ücretsiz.

Öyle biliyorum.

1|0
    0|0
  • E güzel :)

1|0
    0|0
  • dinledim ama tarkan kadar güzel söyleyemez :)

1|0
    0|0
  • begenmedim

1|0
    0|0
  • çok kötü olmuş

1|0
    0|0
  • Dandik olmus begenmedim :D

1|0
    0|0
  • Dinlemistim disko şarkısı gibi beğenmedim

1|0
    0|0
  • Tuylerim diken diken olmadi

1|0
    0|0
  • kadınlarda seçtiğin EİG için sorunu protesto ediyorum.. milli duyguların üzerinde tutulan her duygu protestoyu hak eder...

0|0
    0|0
  • Güzel ama Yer gök inlesin bu sesi dinlesin şarkısı daha güzeldi euro 2008deki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu nedir böyle ya

1|0
    0|0
  • Yine de düşünmüş ülke için bir şey yapmış diye verdim şukusunu ama çok kötü bee

1|0
    0|0
  • Açıkçası bu adam ne söylese beğenmem ama güzel bir adım olmuş. :)

1|0
    0|0
  • Cok begendim, duygulandım

1|0
    0|0
  • bu sesle hiç olmamış ama milli takım için emek vermiş idare eder dedim :)

1|0
    0|0
  • Bence idare eder.

1|0
    0|0
  • Beğenmedim

1|1
    0|0
  • Serdarım yapmış beğenilmez mi 👍👏👏

1|0
    0|0
  • fevkalade güzel.