Kızlar bakın bakın:)insanların kalabalık olduğu bir yerde

rüzgar eteğinizi havalandırdı mı?o an ne hissettiniz?:))rezil olduk evladııımm:)

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• bakırköye benzin'in önünde bekliyorum. cafeye girmek için gelen etekli bayan tam karşıma geldiğinde rüzgarın azizliğine uğradı eteği kafasına geçti, hiç bişey olmamış gibi indirdi devam etti.

bi ara da bakırköy adliyesinin önünden marmara foruma kadar eteği çanta askısına sıkışmış arka kısım tamamen açık bi şekilde önümde yürümüştü.

bilerek mi indirmedi yoksa farkında değilmiydi anlamadım

0|0
    0|0
  • Havalandığı zaman lütfen kapatmaya çalışmayın hem böyle bir Marilyn Monroe havası oluyor,hemde çok komik görünüyorsunuz.

0|0
    0|0
  • valla ben ne yapan söylim açık havada sıçmak gibi yok ne güzel yelleniyo arada bi hava girmesi lazım oksijen şart :)

0|0
    0|0
  • " Demirden korksak trene binmezdik " demeniz gerekiyo kizlar

1|0
    0|0
  • tecrübeliler iyi kapatıyorlar :d

0|1
    0|1
  • sanki bir tek senden var görmedigimiz şey mi :S:S

0|0
    0|0
  • sanırım hayat boyu böyle bi tecrübe yaşayamayacağım :))

0|0
    0|0
  • rüzgar bizden yana

0|0
    0|0
  • çoook ayiippp :P

0|0
    0|0
  • yo niye rezil olasınki rüzgarın azizliği

0|0
    0|0
  • elleri hep tetikte onların

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Herkes bilsin diye söylüyorum.Kuş adasında etek giymeyin.Ne zaman kuş adasına gitsem poyarazi her zamanmı aynı olur bilmiyorum ama eteğimi her seferinde ellerimle tutmak zorundayım.Kendimi Marilyn Monroe gibi hissettiğim zamanlar olmuştur.Bir çok kere eteğim tren istasyonlarinda ve çok rüzgarlı havalarda uçuşmuştur.Pantol her zaman en rahatı :)

0|2
    1|1
  • donum vardır sonuçta, np. giyiyoruz madem bilelim göründüğünü. rüzgar olmasa otururken. otururken olmasa merdiven çıkarken.

0|1
    0|1
  • Tepemize çıkmadan etek tutmayı da akıl ederiz heral ...

0|0
    0|0
  • Rüzgarlı havalarda etek giymemeye dikkat ederim. Fakat lisedeyken pileli etekler hep başa bela olmuştur.

0|0
    0|0
  • lisede olmuştu bende panik oldum

0|1
    0|0
  • Lisede okula giderken rüzgarlı havada etekleri tutup giderdik ne günlerdi :DD

0|0
    0|0
  • benimki açılmıştı hemen kapadım

0|0
    0|1
  • Rüzgarlı havalarda etek giymem ..

0|1
    0|2
Yükleniyor...