Sevgilinizi emanet ettiğiniz insan kardeş dediğiniz çocukluk arkadaşınız sevdiğinize göz koydu ne yaparsınız?

düşünün çocukluk zamanlarınız birlikte geçmiş yıllarca birlikte kardeşten öteye geçtiğinizi düşündüğünüz kişi sevdiğinizi ilk onunla tanıştırdığınız insan sizin elini tuttuğunuz kıza göz koyuyor. şehir dışına çıkarken sana emanet diyorsunuz. gözünüz arkada kalmıyor içiniz rahat çünkü kardeşiniz saydığınız insan yanında ama geriye döndüğünüzde onları el ele buluyorsunuz. şimdi hangisine daha çok üzülürsünüz. sevdiğiniz kıza mı yoksa kardeşim dediğiniz insanın yaptığı bu kazığa mı ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim dediğim insanın öyle yapmasına daha çok üzülürüm. Benim başımada geldi böyle bi olay emanete ihanet etmiş ve affedilmeyecek bişey yapmış. Allah'a havale et.. Onlar gibi insanlarla uğraşılmıyor.

0|0
    0|0
    • savunmasına bakarmısın bi anlık heves gözlerine kapıldım bilmem ne ötekine dönüyosun çok yakın davranınca bilmem ne... bari adam gibi sevdik yaptık deyinde içim daha az acısın

• Zaten açıklamaları hep ona benzer şeyler oluyor.. Benim arkadaşım ayrıldığım sevgilimle aramı yapmaya çalışırken resmen çocuğu ayartıpta çıktı.. Sonra da geçmiş karşıma zaten seni svmiyodu çocuk diyoo.. Böyle insanlar malesef hep hayatımızda .s

Kızlar Ne Diyor 11

• Hadi kardeşim dediğin adam meyillendi , kız neden izin vermiş , yakışık almaz hiç ...

0|0
    0|0
  • kız gerçekten seven iyi bi kız olsa bunu yapmaz arkadasında delikanlı olsa bu kazığı sana atmazdı yani bence kardeşim sen ikisinede üzülme değmez kız seni sevseydi arkadasın göz koysa bunu anlayınca hemen sana demesi ve ondan uzak durması gerekirdi ki arkadasında senin ona verdiğin kadare değeri sana verse sevdiğine göz koymazdı

0|0
    0|0
  • sevgılıme göz koyarsa bende ona koyarım boyle bısey olamaz var ıse bıle ıcten niçe yasasın bellı etmesın sonucta duygulara söz gecmıyor

0|0
    0|0
  • Aynı durumu bende yasamıstım sevdıgım cocukla en yakın kız arkadasım arkamdan iş cevirmişlerdi . O an onlardan nefret edıp etmedıgını bıle bılemıyorsun yıkılıyorsun cunku. Benden sana tavsıye uzulmene degmez ne o senın askını sevgını haketms ne de dıgerı kardeslıgını .

0|0
    0|0
  • sevdıgım kısıye uzulurumm yaa demek kı kızdada varmıs senı gercekten sevmıs olsaydı kardesn gıbı gordugun arkadasını reddederdı

0|0
    0|0
  • Öyle bir gafillik yapmam da, oldu diyelim. Oyarım gözünü.

0|0
    0|0
  • yıkılırdım, hem de harbi yıkılırdım, arkadaşıma daha çok üzülürdüm, kardeşten öte demişsin çünkü, psikolojim altüst olurdu

0|0
    0|0
  • onlar birbiri icinse benden gule gule :)

0|0
    0|0
  • Çekirdek alır olacakları izlerim.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bi popo

0|0
    0|1
  • ikisini de kov enson gökhan türkmen klipte kafalarını tokuşturmuştu

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• ilk başta üzülürüm tabi, ama mantıklı düşünmeye başlayınca böyle iki dallamadan kurtulduğum için sevinmeye başlarım bir süre sonra

0|0
    0|0
  • Anasının ki öyle iş mi olur lan.Direk cinayet sebebi

1|0
    0|0
  • Anlattığına göre, ikiside hayatından memnun.

0|0
    0|0
  • böyle karaktersiz insanlardan kurtulduğum için oturur dua ederim...

0|2
    0|0
Yükleniyor...