Spor salonunda bakan erkek modeli?

sizce de çok rahatsız eden bir durum değil mi? Sizce bu adamların amacı nedir?

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Tipsiz ler bakar kızım salonda şahsen işim olmaz spor yaparken görmem bile kızı amaçdan vazgeçmem sidkli kız için

1|0
    0|0
    • anlamadığım mesele şu, çocuk o kadar yakışıklı ki kız düşürmeye ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. bide öyle böyle değil takip felan ediyor beni. Fiziksel olarak tipini söylüyorum şu kiralık aşktaki ömerin aynısı ancak bu kadar benzeyenilirdi

• teşekkürler bu arada yorumların için 🙏🏻

• Rica ederim teşekkür baby

Erkekler Ne Diyor 21

• o adamların amacı ortamı nötrlemektir :D bulundukları saat içinde çok fazla sayıda erkek gördükleri için arada uzun saç olsun kadın burnu kadın gözü olsun hiç farketmez. onlara bakarlar ki salondan çıktıklarında normal hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilsinler :D

0|0
    0|0
  • :D :D Dar giyinmişşen bakıp duruyolardır sapık tipik olabilir yani :D

0|0
    0|0
  • Valla bakicak kimse yok

0|0
    0|0
  • Ne olacak kız düşürme derdi

0|0
    0|0
  • o bakan model sokakta da bakan modeldır spor salonuna özel bir durum degıl fakat spor esnasında hormonlar tavan olunca biraz abartan bir modeldır.

0|0
    0|0
  • aynen abaza heryerde turk erkekleri ya bir rahat birakmiolar sizlerinsjsj

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden sporu evinizde yapın 😂

0|0
    1|0
  • evet rahatsız edıcı fıtnness egıtmenı olarak gözlemlıyorum

1|0
    0|0
  • Bakamaz mı yani goz sonucta sjsj

0|0
    0|0
  • Erkek heryerde erkek demekki :))

0|0
    0|0
  • Bu adamların amacı seninle birlikte olmak.

0|0
    0|0
  • spor ıcın degıl karı kız ıcın gıden abazanlar cok ıtıcı tabıkıde

0|0
    0|0
  • Amaç belli avına odaklanmış aslan misali

0|0
    0|0
  • en nefret ettiğim

0|0
    0|0
  • Seninle sekis sporu yapmak D:

0|0
    0|0
  • sence?

0|0
    0|0
  • Sevişmek :)

0|0
    0|0
  • أنا يترددون على وجه التراب

0|0
    0|0
  • Sen adamın onunde ısrarla squad yapmaya devam edersen o adam sana bakar panpa

0|0
    0|0
    • yapmıyorum 😂. hatta adamdan kaçıyorum desem yeridir onun bulunduğu ortamdan felan

• Salon çalışanlarına söyleyebilirsin o zaman :))

• erkegi niye asık edeyim?

0|0
    0|0
  • Gece o taytlilari düşünüp

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Spor salonuna hiç gitmedim. Yoga kursuna gittim ama orda sınıfımda tek bir erkek bile yoktu. O yüzden bu konuyu bilemeyeceğim; ama sadece arada bir ve rahatsız etmeyecek şekilde bakan biri olsa, rahatsız olmazdım sanırım. Ben de neticede mesela eğer spor salonunda veya bir kursta hoşuma giden bir erkek olsa, bakabilirdim ona :)

0|0
    0|0
    • işte bende ki durumlar farklı biraz

• terli ve kaslıysa dudakları köfte burnu da fındıksa tamam bende ona bakarım :D

0|2
    0|1
  • Bakıyorlar evet yaptıkları terbiyesizliğin hak ettiği kelimeyi söylememe terbiyem müsade etmiyor... ancak bazı kadınlarda özellikle bakılsın diye uğraşıyorlar zaten. Sadece bayanlara ait spor salonlarında bile millete vücudumla hava atayım diye ne giyeceğini pardon giymeyeceğini şaşırmış kadınlar var. Halbuki aklı gerçekten sporda olsa daha rahat edeceği bir kıyafeti kendi için giyer zaten. Bazılarının amacı sadece teşhir.

0|0
    0|1
    • şöyle diyeyim emin ol ben öyle değilim. Tek amacım kendimi spora vermek ve konsantrasyonumun bozulmasından nefret ederim sırf rahatsız olduğum için bu adamdan, 1 haftadır salona gitmiyorum

• @yazsamromanolur Sağlıklı bir vücudu olmasını isteyenler kendi işine bakıyor zaten... Biraz daha küçükken 15-16 yaşlarımda gittiğim spor salonu ortaktı orada bile genel tavrı anladığım için üyeliğim bittikten sonra kadın-erkek ayrı tesisleri olan yerlere gittim ama orada bile kadınların kadınlara kendini gösterme derdi var. Çok komik geliyor iki cinste de özgüvensiz, vücudunu birilerine gösterip beğendirmeden mutlu olmayan tipler var :)

• @kkykız bizim hocada harem selamlık yapıyor zaten Geçenlerde kızlar bilerek mi yaptı bastılar resmen tam da moda girmiştim poz falan veriyordum rezil oldum 😆

• Tarzım değil sevemem ya ben, rahatsız edici ve sapık gibiler sanki

0|0
    0|0
  • o terli tipleriyle bide sanırım dikkat çekebileceğini sanıyorlar 😝

0|0
    0|0
    • ya bide sorma, ortalıkta dolaşıp gövde gösterisi yapıolar

• Havalı geçip gitmeleri yok mu bide sanırsın spor salonunun bütün ağırlıkları onun kolunda😀

• ahahah aynen

• Çok rahatsız eder ya en son ne bakıyorsun felan yaparım bir daha da gidemem

0|0
    0|0
  • amaç motivasyon.. yanlış anlamayın :D

0|0
    0|0
  • Rahatsız edici

0|0
    0|0
  • rahat rahat sporumuzu da yapamıyoruz hayır bakmakla ellerine ne geçiyor anca bakmakla kalıyor ya sapıkları

0|0
    0|0
    • a. yav sapıkları yazmıstım duzeltmıs :d

• teşekkürler yorumların için 🙏🏻

• rica ederim bende içimi döktüm :D bende teşekkür ederim canım

• evet çok kroca

0|0
    0|0
Yükleniyor...