Hoşlandığınız yada sevdiğiniz bir kızdan belirli sebeplerden ötürü uzaklaştığınız oldu mu?

Hoşlandığınız yada sevdiğiniz bir kızdan belirli sebeplerden ötürü uzaklaştığınız oldu mu ? Ne tür sebepler sizi buna yöneltti ?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• kaybetme korkusu diye adlandırılan psikolojik problem. hç biir insan evladı okadar sıkıntıya gelmez. hergn seni kaybetmek istemiyorm diye ağlayınca bunalıyo tabi insan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• benim uzaklaştı. gerizekalı beni yolda bırakıp kaçtı gitti ondan sonra soğudum ondan.dengesiz davranışlar, yalan ,ihanet gibi şeyler uzaklaştır

1|1
    0|0
  • uzaklaşmak istedikten sonra sebep bitmez :)

1|0
    0|0
  • Evet oldu. Ağız kokusu bıçak gibi kesti her şeyi

1|0
    0|0
  • Mesafe, yoğun iş temposu, yaş sorunsalı (senden büyük ve senden yaşça çok küçük), ailevi sorunlar, fikir uyuşmazlığı ve ten uyuşmazlığı . Klasik sebepler işte...

0|0
    0|0
  • her gün alışveriş yaptğım mağazada kasiyerdi. sırf onu görmek için alışveriş yapıyordum. gide gele bi sohbetimiz oldu. sonra arkadaşlık başladı. başlamasaydı keşke. o alımlı bakımlı kızın içinden bi canavar çıktı. en son bardağı taşıran noktayı anlatayım. yemek yiyoruz bak bak napçam şimdi dedi. bnde bakıyorum yine ne yapçak diye sağ baş parmağıyla tek burun deliğini tıkayıp üzerime doğru sümkürdü sonrada kahkahayı patlattı futbolcu servet çetin var karşımda sandım o günden sonrada bidaha görüşmedim.

0|0
    0|0
  • Hayatımın merkezine oturmaya çalışması. Senin dünyan benim totomun üstünde dönmeli tribi.

1|0
    0|0
  • kahkahalarla gülmesi (yerine göre)

sonra mesela telefon numarası istiyosun bazıları naz yapmak amacıyla ya da güvensizlikten numarasını vermek istemez

sonra mesela diyelim samimi oldunuz bi de bakmışsın bikaç kişiyle daha aynı samimiyette konuşuyor

durduk yere trip atması

bi de oturup konuşuyoken bi anda saçma sapan konular anlatmaya başlaması

0|0
    0|0
  • hiç bir sebep uzaklaştıramaz

0|0
    1|0
  • Aşırı kıskanclık

0|0
    0|0
  • Evet oldu maalesef.

0|0
    0|0
    • sebeb neydi , özel değilse tabii

• yani, o kadar yıl geçtikten sonra düşünmeye deymeyecek bir ilişkiymiş

• kaybetme korkum varya benim kıyamam ben boş yere ayrılmaya :( ama yalan sölerse iş degişir

0|0
    0|0
  • aşırı kıskanclık...saçmalamak...

0|0
    0|0
    • acaba nıye aşırı kıskançlık gösterıyor bayanlar, erkeklerin mi gözü dışarda yoksa bizim bayanlar çok mu güvensiz

• çok güvensizsiniz..yanar dönersiniz.. korkuyorum sizden..boşuna dememişler şeytanın cinsiyeti kadınmıdır diye..

• evt bizim bayanlar kıskançtır

• kendini monaco prensesi gibi görmeye başladığı an bitmiştir benim için tek celsede ;)

0|0
    0|0
  • tripleri yüzünden bırak uzaklaşmayı, ayrıldım.

0|0
    0|0
  • Vajinası leş gibi kokuyordu

0|0
    2|0
    • ayy ne iğrençsin yaaa,

• Ben degil bir turlu doktora gidip tedavi olmayan eski sevgilimdi iğrenç olan

• oldu 7/24 takipte. Kıskançlığı hastalık şeklinde. Exımın benzerini dahi buluyor tepkimi görmek için. Sanırım evde kalmış iç güdüsü yaptırıyor :))

0|0
    1|0
  • hoşlanıyorsam uzaklaşmam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...