Ne olacak bu GALATASARAY'ın hali?

Futbol bu kötü olablirsin ama bu sogukta arma için ta kayseriyr giden bana yazık değilmi. ? Ne dusnuyorsunuz arkadaslar Kayserispor 1-1GALATASARAY

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• En az 3. olur.

0|2
    0|0
    • 1. lik dsındakıler vzık ıcın basarısızlık. 3. takım belli beaıktas o bzm gozumuz yok orlarda

• Anca para alsinlar. Ne oynadigimiz belli degil.

0|3
    1|1
    • Hanı takmmı tanımasam oyuncular uzaktan tanımasam kayserı bzm takım derim.

Erkekler Ne Diyor 9

• Hep dedim yine diyorum yönetim değişmediği sürece işimiz zor. İlk önce bu lanet yönetimin defolup gitmesi şart. Sen Burak'a, Umut'a bel bağlarsan böyle olur. Bunların al birini vur ötekine. Davarın önde gidenleri. Forvet lazımdı bize. Lig arası bakalım neler olacak.

0|1
    0|1
  • En fazla 3. olur

1|2
    1|4
  • Battı balık yan gider kanks

0|3
    1|0
  • beşiktaşımız olcak şampiyon zaten, gs 2. lik için uğraşsın

0|3
    0|0
  • Beter olsun.

1|3
    1|2
  • 4 tane üst düzey oyuncu şart.

0|1
    0|1
    • Acklamada da denızlı 20yas altı bkac oyuncu alcaz demiş.

• Dursun Özbek ve Mustafa Denizli birazcık Galatasarayı seviyorlarsa transfer yapmasınlar, çünkü ben bunların alacağı futbolcuların kalitesini tahmin edebiliyorum. Boş yere para harcayıpta kulübün kasasını boşaltmasınlar, Ünal Aysal ya da başka biri Mayısta gelir iyi oyuncularida getirirler

• Aynen öyle kardeşim. Katılıyorum

• Transfer şart. Burak ve podolskiden bir iş yok. Forvet lazim

0|1
    0|1
  • dostum takma kafana iyi oldu son 5 yılda neler yaptı bu takım artık doydular revizyon lazım bu seneyi unutalım önümüzdeki 5 yıl çok güzel bir takım izleyecez görürsün bak

0|0
    0|1
  • gs bu gidişle ilk 3 ü unutsun

0|0
    1|0
Yükleniyor...