Beğenmediğiniz yanınıza yakıştırmadığınız ve reddettiğiniz birini daha sonra başkasından kıskandınız mı?

Hay kafamı süseyim nasıl bu adamı/ kadını reddettim la ben

dediniz mi?

0|0
22|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Hayır hayatımda pişmanlıklarım yok derecede.Hiç bir zaman geçmişe bakmayı sevmem.Geleceğime hedefime bakmak daha heycanlı.Allah sahibine bağışlasın diyerek yoluma devam ederim :)

0|2
    0|3
  • Çok rasyonel ve makul davranışlarımın olduğunu az çok bilirsiniz yavruşlarım.

Bu sorunda da dobralığımı konuşturacağım abim.

Beğenmediğim, reddettiğim bir kişiyi birinden kıskanmam için o birinin benden üstün ve güzel olması lazım. Fakat benim reddettiğim insan ya salaktır, ya da çok fazla tipsiz. Bu durumda salak olan birini bendenakıllısı ne yapsın ya da tipsiz olan birini benden güzeli ne yapsın?

Bu nedenle reddeden gitmiştir, reddettiğim gün bitmiştir. Ben reddettiğimi değil; reddettiğim beni kaybetmiştir.

EGO HOM!

2|2
    3|3
  • evet lisedeyken aynı dersaneye gittiğimiz bi çocuk benden hoşlanıyodu ama çok çocuksu ezik bi tipti.SEvgili olmak istemişti benimle ama kabul etmemiştim ben seni arkadaş olarak görüyorum hikayeleri falan yani :D çocuk reddedildikten bi kaç hafta sonra tarz olarak resmen 180 derece döndü :D bi havalı takılmalar artist artist dolaşmalar falan ilk tanıdığımda da böyle olaydı iyiydi :)

1|1
    0|1
  • Oldu hemde hala aklımdadır :[

1|3
    0|1
  • benim olmali dedim.

sonra mesaj attim, "beni hala seviyon mu" diye. cevap fazla gecikmedi, "he,seviyom".

"o zaman ayse/sibel (her kimse) ondan ayril bana gel" dedim. "ayrildim, hadi flamingo askim seviselim" dedi.

"tamam, simdi de ozur dile ve geri baris" dedim.

benimki anlik oluyor pampa. egomun tatmin olsunu izliyorumi cohzel oluyor. bu erkeklerde tam keko mk qeqwerqer

0|1
    0|3
  • anem yirim senin sorunu <3<3

Abi biliyosun benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmiyor o yüzden gerisini senin hayal gücüne bırakıyorum :D

0|1
    0|1
  • hayır. reddetmeye fırsat bırakmam yani ne kendimi oduruma düşürrm ne erkeği mesafe koyarm anlar zaten

0|2
    0|1
  • beğenmediğim,yanıma yakıştırmadığım ve reddettiğim birini daha sonra başkasından kıskanmadım..

red ettiklerim hiç yakınımda olmadılar ki yani sonrasında onları biriyle görme ihtimalim hiç olmadı..

0|0
    0|1
  • hayır kıskanmadım.

0|2
    0|2
  • dış görünüşünden değil de karakteri yüzünden reddettiğim insanlar oldu kesinlikle pişman olmadım.

0|1
    0|2
  • keşke dememek için aldım yanıma onu doya doya sarıldım sonra:))

0|1
    0|1
  • Öyle bişey yaşamadım :)

0|1
    0|1
  • Unutma ki ben vazgectigim icin onun yanndasin ,kiskanmam..

0|1
    0|2
  • Hayır olmadı ...

0|1
    0|2
  • Hımm :) res ertiysem kesin karakteri bozuktur onun içn hiç pişman olmadım.

0|1
    0|2
  • aaa ne münasebet canım! :))

benim reddettiğim insanların hemen hemen hepsi şu an evli :)) ve ben hala yalnızım :)) ama bu durum beni rahatsız etmiyor.. o zaman için her şey bana bağlıydı ve istesem benimdi.. o yüzden hiçbiri umrumda bile değiller..

1|0
    0|2
  • evet.dun gordum, tarkanın uzun boylu kaslı versiyonu olup cıkmıs :'(

1|0
    0|2
  • sordugun soruya bk verilen cevaplara bak :D bu sitenin kizlari einstein snmiyolarmi kendilrini

0|2
    1|1
    • ivit gizlicim :)

• yok bee nerdee benm gibi dogalina bkmzlar :D

• ah kıyamam gizli sana:))

• iyi de olması saçma olurdu

1|1
    0|2
  • hayır olmadı ...

1|1
    0|2
  • bir kere olmustu bu :) kızdan ayrıldı biz cıkmaya basladık :)

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• tam olarak oyle degil ama kendimi onun yanina yakistiramadigim ve haliyle konusamadigim bir calisma arkadasim olan kiz ile yillar sonra facebook da konusmamiz ardindan sana karsi duygularim vardi fakat soyleyemedim diye soyledikten sonra keske soyleseydin belki olurdu dedikten sonra hay kafami suseyim dedigim oldu

0|1
    0|1
  • genelde beni red ederlerler şimdiye kadar pişman olan biri gelmedi .D

0|1
    0|1
  • Aman biri gider diğeri gelir üstad pek fazla takmamak gerekiyor

sonuçta her 2 cinstende etrafımızda dolu var sorun yok :)

0|1
    0|1
  • hayır olmadı. ama olmayacak diye birşey de yok, insanlık hali. hatunların daha çok başına geliyordur muhtemelen zira bir erkek ile bir hatunun aldığı teklifler arasında sayısal anlamda epey fark var genelde

0|1
    0|2
  • ya demedim ama benim için diyen olmuştur:))

0|1
    0|1
  • asla demem çünki reddetmişim niye o kişiyi kıskanayım ne bk yiyorsa yesin derim

0|1
    0|1

• yok olmadı:D

0|1
    0|1
  • oldu..

orta okulda kızın biri bildiğin kezbandı, geçenlerde gördüm ve " sen bana bi' teklif etmiştin, hatırlıyor musun, hatırlıyorsan şimdi cevap vermek istiyorum" diyesim gelmişti ://

1|0
    0|1
  • pembelilerin cevaplara bak, Hint kumaşları hepsi :D

0|0
    0|0
    • gizli, sen yukardaki gizli pembeliyle tanışsana evlenirsiniz bile:)

• şansıma küsiyim ki evliyim la:(

• sanalı ciddiye almayın do

• Reddettiğim kızlar hep basitti, eksikti, ucuzdu. Kendilerine layık kişilere gittiler

0|1
    1|0
Yükleniyor...