Diş iltihabı yardım :S

arkadaşlar bir süredir azı dişlerimin birinin hemen yanında apse olmuştu o azı dişimde kanal tedavisi yapılan diş . bişey yapmadım , ama 3 gün önce o apsenin aşağısında bir şişlik oluştu çenemin yanında , dişdeki iltihabın yüzde şişmeler yaptığını duymuştum ve diş doktorumu aradım , bana ERASEF 500 mg bir antibiyotik almamı söyledi ilacı aldım kullanalı 3 gün oluyo ama şişlikde inme olmadı 5 gün kullan demişti ve dokununca acıyor , sizce ne yapmalı

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim baya iltihap ilerleme yapmış 300 mg klindan 12 saatte bir iğneyi yaptırman gerekiyor ama gece gündüz zor olur diyorsan 600mg klindan günde 1 sefer yaptır dr yazdır bunu birde ağrı kesici Etol fort 500 mg kullan 2 gün içerisinde şişlik iner Allahın izniyle iyileşmeye başlarsın geçmiş olsun ...

Not : Bilinçsizce önerilen ilaçlar değildir bilginize !

0|0
    0|0
    • Antibiyotik bir ilaçla düzelmesi mümkün değil mi yani ?

• iğne için peki diş doktorunamı gitmeli harhangi sağlık oçağındaki doktorlarda uygun mu

• popodan vuruluyor iğne diş doktoruna gerek yok ilacı sağlık ocağına söyle diş iltihabı için die yzar doktor verdiklerimi not et yeterli 3 gündür iyileşecektin beah :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• link burayı oku bence

0|0
    0|0
  • Git numara al sıraya gir :D :D bekleyeceksin 5 günü düzeli inşallah

0|0
    0|0
  • Şu ilacı bu ilacı öner diyemem ama bende geçen hafta 20'lik dişlerimi çektirmiştim doktor antibiyotik olarak 1gr. largopen vermişti bilgin olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...