KOÇFEST NE ? KİM GİDER_

KOÇFEST nedir? biçok üni.den biçook öğrenci gidiyo tamam anladım da.. sadece sporcular mı gidiyoo? kimler katılıyo? nasıl basvuru yapılıyo? biri bana anlatsın ya KOÇFEST bu sene ADANA da olcak gitmem gerek ama ne yapmam gerek?

Güncellemeler:
Ya şu koçfeste nasıl gidilir ne yapılır nerde kalınır, hersyei detaylı anlatın yaa . sewdiceğim Adanay gitcekmiş mayısta. benimde o festvale gitmem gerek :( sitesinden baktm bişey anlamadım . orda nerde kalcm onla kalablir mym? normall pasif bi öğrencii gideblr mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Koç Fest etkinlik tarihleri süresince, belirlenen üniversitelerin kampüslerine gelerek Koç Fest’e kayıt yapabilirsin :D sitesinden takip etsene :D

0|0
    0|0
    • ya bu sene adanada. baska okuldna bi arkdş daha katılacak . onunla birlkte kalabilir mym peki bu etkinlk boyunca?

Erkekler Ne Diyor 3

• Üniversitelerin bahar şenliklerinde yapılır. Koç firması sponsordur. Knserler felan. Örneğin bir üni de okuyorsan ve o üni de koçfest kapsamında bahar şenlikleri düzenliyorsa ücretsiz katılabilirsin.

0|0
    0|0
    • hayır ben beden eğitimndeyim de spor kapsamında gittiğimizde orda maçlar falan yapılıyor mu ?

• heee o başka bir şey çeşitli spor aktiviteleri var ama ayrıntılı bir bilgim yok nasıl olduğna dair

• ya bu sene adanada. baska okuldna bi arkdş daha katılacak . onunla birlkte kalabilir mym peki bu etkinlk boyunca?

• üniversitelerin baha şenliği işte en son hacettepede gitmiştim hayko,şebnem ferah falan vardı

0|0
    0|0

• ben gitmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...