Gabriel Barbosa "Gabigol" Fenerbahçe'ye gelir mi sizce?

Şu an Fenerbahçe'de 7 numaralı forma boş ve Aziz Yıldırım ve Ali Koç Gabrieli alarak 7 numaraya ona vermeyi düşünüyor. Terraneo Brezilya'ya gitti Santosu sıkıştırmaya devre arasında ala bilmek için? Geleceğin Neymarı olarak gösterilen Gabigol gelir mi Fenere?
Gabriel Barbosa

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Boşver Onu Robben Gelicek

0|1
    0|0
    • Robben 32 yaşında ve çok sakatlanıyor ihtiyaç yok ona bence boşver gelmesin

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Adi cok guzel geliyor kulaga :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir futbolcu olsam, gideceğin en son takım olur Fenerbahçe, kariyerinin bittiği andır, bu adamında alma opsiyonu Barcelona da, sanmıyorum size geleceğini

0|1
    1|1
    • Niye Fenerbahçe'nin avrupa cezası bitti ekonomik durumuda düzeliyor. yeteneklerini göstere bilir salih uçan harcandamı şimdi romaya gitti roma almak istiyor salihi 11 milyon euroya. herkes değişe bilir Fenerbahçe'de değişiyor eski takıntıları yok artık. bence gelecek hem aziz yıldırım istemiş hem ali koç bu ikisi istediyse büyük ihtimal gelecek.

• ali koç sanki adam mı? aziz yıldırım ne derse onu yapar, pek bir şey değişmez, fenerde transferi kim planlıyorsa mahvediyor bence, ya birileri kara para aklıyor ya da gerçekten bu işi bilmiyorlar! ozan mozan bu takımda oynayamaz! sonu topuzla kesimal gibi olur, ihtiyacı olan transferi yapmıyor fener, hep inada gidiyor, başkası almasın ben kapayım mantığı var ama Allah büyük hepsi elinizde patlıyor

• Ya bir git 30 yaşına gelmişsin adam olamamışsın bu ne Fener düşmanlığı resmen kıskançlıktan çatır çatır çatlıyorsun. her takımda bir kaç oyuncu böyle elde patlar beşiktaş galatasarayda patlamıyor sanki ama topuz diyorum oynadı diyorum bir bu yıl oynamıyor oda 31 yaşında artık doğal. ikide bir kesimali katıyon ya kesimale forma verdik değerlendiremedi. Fenermi suçlu bunla. Ali koç geçcek diye ne çok korkuyosunuz la resmen tabi Ali koç geçerse Fenerin ekonomisi çok artar büyük sponsorlar gelir. ve emin ol krasic ve moldonado dışında elimizde patlıyon hiç oyuncu olmadı. çatlamaya devam et :D

• Gelebilir fenevdevpara cok ama uefa uyardi

0|2
    1|1
    • Öncelikle 30 yaşına gelmişsin ama beyin yaşın hala 10'da belli. öncelikle uefa konusu ise kıskancın teki ihbar etmiş yalan dolan artık Türkiye'den hangi kulüpse bilemiyorum herkes biliyor ama neyse. ve incelendik ve temiz çıktık 2016'da donan hesaplar açılacak. o kıskananlarda kıskanmaya devam etsin ASD. DSA

• İsterse geleceğin hatta yüzyılın en iyi oyuncusuna aday gösterilsin Fenerbahçeye imza attığı an geleceğini bitirmiş demektir. Fenerbahçe bu zamana kadar hangi oyuncuyu alıpta iyi yerlere getirmiş bunu bir düşünmek lazım
    Ayrıca maliyeti ne kadar bilemiyorum ama öyle çuvalla para harcama devri bitti artık Uefa yavaş yavaş takımlara el atıyor, Aziz Yıldırım 4. Yıldızın verdiği acıyı hafifletmek için çuvalla para harcadı ama artık öyle kolay değil

1|0
    0|1
    • Kıskanma la fakir sizinde paranız olur birgün ASD. DSA

• Gelmez bu

0|0
    1|0
  • imkansız iki tane ölü topçu aldınız diye havalara girmeyin avrupada hala şikeci olarak anılıyosunuz

0|1
    1|1
  • size önce hoca lazım

0|0
    0|0
    • Bu çocuk daha 19 yaşında inanılmaz yetenekli hocaya göre alınmıyor aynı Sow gibi geleceğe göre alınıyor. hocamız gayet iyi yavaş yavaş akıllanıyor.

• 20 yaşına gelmişin ama adam olamamışsın nedir bu Galatasaray kıskançlığı

0|0
    0|0
    • galatasarayın nesini kıskanıyım ve konumuzla ne alakası var

Yükleniyor...