Kapat

İkna yeteneğiniz ne kadar gelişmiş?

İnsanları bir şeye ikna etmek, onları bir şeylere sürüklemek, onaylarını almak o kadar da kolay bir iş değil. Çoğu zaman başkalarını bir şeylere ikna etmeye çalışırken buluruz kendimizi. O işte çok iyi olacağımıza, o okula girersek başarılı olacağımıza, o kişinin doğru kişi olduğuna inandırmaya çalışırız. İkna, herkeste eşit olan bir yetenek değil. Bazılarımızın ikna yeteneği çok yüksekken, bazılarımız daha kendini bile ikna edemiyor. Peki sizinki ne alemde?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendi söylediğim yalana kendimi bile inandırabiliyorum o derece ...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok.

0|1
    0|0
  • can sıkıntısından sorulmuş bi soru oldugu cok belli..hadi ikna et bizi böyle olmadıgına..:)

0|1
    0|0
    • yo neden can sıkıntısından sorayım ki sonuçta her insanın bir ikna kabiliyeti vardır öyle değilmi,bende bunu sormak istedim kim ne kadar kabiliyetli diye.madem öyle sizde can sıkıntısınamı cevap yazdınız,madem can sıkıntısına sorulmuş bir soru yanaşmayın soruma,eh şimdi sen ikna et beni :))

• hımm bunuda öğrenmiş olduk bu arada neyse ben kaçıyorum:) sıkıntımı giderdim nasıl olsa,şimdi git yat işin yoksa sabah kalk işe git hiç çekilmiyor varya bu hayatta:)) size hayırlı geceler kendimede allah rahatlık versin diyorum ve esen kalın

• teşekkürler sizede iyi geceler..

• işime gelirse ikna ederim

0|1
    0|0
  • Ikna etmeye çalışmam yaparım giderim böyle:-)

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• bak şimdi cok dersem kimse buna inanmaz ama hiç gelişmemiş dersem kimsenn bundan bi beklentisi olmadıgı için ikna etmiş olabilirim diye dusunebilirim.ben buldum nasıl fikir?

0|1
    0|0
  • 100 de 60 a gerilesi sanırım..

0|1
    0|0
  • konuşarak ikna etme yeteneğimiz çok fazla olduğunu düşünüyorum..

ama ikna ettiğim kişilerin sorumluluğunu hissedeceğimden rahatsız olurum..

kimsenin benim yüzümden zarar görmesini istemem...

0|0
    0|0
  • Aşırı gelişmiş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...