Sevgilinizin bir ailesi olmadığını öğrenseniz ne hissedersiniz?

Ünvde tanıştığınız sevgilinizin daha önce bir ailesi olmadığını hatta ailesinin kim olduğunu bile bilmediğini ve yetiştirme yurdunda büyüdüğünü öğrenseniz ne yapardınız ve tanıdığınız birisinin öyle olduğunu öğrenseniz ne düşünürdünüz son olarak siz öyle olsanız ne hissederdiniz?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• birşey hissetmem, doğru olanda o.. sana küçükken yaşadığım bir olayı anlatayım.. ben küçükken çarşıda pazarda hamallar olurdu, onları yük taşırken görünce içim bi tuhaf olurdu, bi gün gittim birine yardım edeyim dedim, adam koca yükü kaldırmış gittim arkasından kaldırıyorum bende, önce bir iki sağol yardım etme felan dedi kibarca ama dinleyen kim:) adam mecburen durdu; bak, dedi. sen yardım etmeye çalıştıkca benim dengem bozuluyor, asıl öyle daha da ağırlaşıyor.. dediğin olay bana bunu hatırlattı. tamam bazı yönden zorluklar yaşamış olabilir ama ona daha fazla ilgi gösterirsen rahatsız olacaktır. o yüzden kimsenin dengesini bozmaya gerek yok. aynen devam:D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• yetiştirme yurdunda büyüyen insanlar çok duygusal olur sakın kırma kalbini. onun dışında öyle bir sever ki bunlar, ah Allah'ım ben de istiyorum böylesini ya. :) taparcasına severler sevdiklerini. ama bazıları biraz denge problemi yaşıyor. yani çocukken travma yaşayanlar böyle. misal çocuğun anne ve babası yangında ölse, 7 yaşındaysa çocuk y.yurduna geldiğinde hep bunun etkisi altındadır ya da tecavüze uğramış filan olabiliyor bazen.

0|0
    0|0
  • o adamın elinde olan bir şey değil bu ayrıca hayata tutunmayı başarmış bence bunu göz önünde tut çoğu sokaklarda kendini harcıyor o çocuk pes etmemiş üniversite okuyor kıymetini bil derim benim de çocuk esirgemeden 2 tane arkadaşım var sen onlara 1 adım atarsan onlar 10 adım atarlar sevgiye açtırlar çünkü bence kesinlikle o yüzden yargılama normal birinden 10 kat daha iyi arkadaş olabilir sana.

0|0
    0|0
  • kolay bir durum değil...

ama öyle birisi ile evlenme amaçlı arkadaşlık etmenizi tavsiye etmem..

maalesef psikolojik durumları normal olmuyor çoğu zaman...

0|0
    0|0
  • hiç bişey hisetmezdim sonuçta o kişinin ailesiyle sevgili değil o kişiyle sevgiliyim ailesi olmaması daha iyi işte herşeyi ben olurum :D

0|0
    0|0
  • Devam...

1|0
    0|0
  • istediğimiz sorudan başlayabilirmiyiz hocam ?

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Daha çok ilgi , şefkat , anlayış göstermelisin ...

0|0
    0|0
  • eğer bu konuda yalan söylemişte sonradan o şekilde olmadığı bilinirse kızılır.ama durumunu biliyorsan olabilir aradaki sevgiyi ve bağı etkilememeli.

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar fikrimi değiştirecek ne yapmış olabilir ki? Böyle şeyler düşüncemi değiştirmez.

0|0
    0|0
  • gereksiz akraba olaylarına girilmez işte eltiymş görümcekmiş :)

0|0
    0|0
  • sorun olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...