Kardeşim fitness 16?

Arkadaslar kardeşim spora başlamis annemlerden gizli daha 16 yaşında onu spora almaması gerekmez mi? Ben şu an uni de olduğum için yanına da gidemiyorum ama ailem biraz dinine duskunler o yüzden öğrenirlerse pek iyi olmaz spor salonuyla mi görussem? Nasıl aldılar onu da anlamadım daha 16 yainda aile izin alması gerekmez mi? Yaşadıkları yer ilce orta gelismiklikte. Yardımcı olun

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonlarının 18+ kuralı yoktur. aileyle de bağlantısı yoktur. milli eğitime filan bağı bir kurum da değildir. bişe yapamazsın sadece bazı hormonların artışından dolayı epifiz plakları kapanır boyun uzamaz vs gibisinden tavsiye verebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• spor salonu resmi şekilkde kurlmuşsa.. yani kaçak değilse.. 16 yaşındaki çocuğu ebevyn olmadan almazlar.. zira bir mukavale gibi sözleşme yapılıyor.. ücreti, nekadar geleceğini gibi sorulara cevap verilmesi lazım.. sen kardeşinle görüş, sor.. en iyisi.. sonra ücretini nasıl verecek? çok ucuzda olacağını zannetmem

0|0
    0|0
  • aile izni falan alması gerekmıyor. para oldumu 10 yasında olsa bile fitnesse kabul ederler. 16 yasındada pek kucuk degıl. gelişimini ii etkiler. boyu uzunsa boy uzaması biraz azalır ama yınede uzar. bir erkegın kaslı gorunmesı cokta kotu bir durum degıl. çevreden etkilenmiştir. kızların peşinde kosmasını istiyordur :D

0|0
    0|0
  • Oyle sacmalikmi olur benim de ailem dinine duskun bemi destekliyolar
    Ayrica 14 yasindan sporda salona aliyolar

0|0
    0|0
  • Ailenin dindar olmasıyla kardeşinin spor yapmasının alakası ne anlamadım ama evet aile izni olmadan da o yaşta çocuğu salona almamaları gerekir di

0|0
    0|0
    • Spor salonunda orasına burasına bakanrlar diyorlar. Ben öyle dusunmesemde ailem böyle

• Bu çok saçma onca ağırlıkla uğraşırken yanımda ki hatunsun pek de umrumda olmaz ama genede İstanbul dayan spor aş de salonlar ayrıdır bayan erkek ayrı yapar neyse sonuçta kardeşin yaş itibarıyla ailesi izin vermeden salona giremez girmemelide yanlış bir hareket sıkıntı yaratır

• Ya manyakmısın gitmesi gerek bir zararı yok 14 13 yasndakide gidebilir ama çalşıma sistemi farklıdr yalnış çalşmaması lazm daha çocuk yani ordaki hoca onu bilir ona göre davranır bende yardmcı olyorum salonda o yaştakilere bir sorun olmaz korkma hatta çok faydalı

0|0
    0|0
  • Sende ailene söyle o zaman.

0|0
    0|0
  • Sporla yaşın ne alakasi var ki
    Dinine düşkün olan insan spor yapamaz diye bir şey de yok

0|0
    0|0
  • spor dedğin ne tam olarak

0|0
    0|0
  • 18 yaş altı cocukları aılelerınden ızınsız spor salonlarına kayıt etmezler.

0|0
    0|0
  • Nolcakkı

0|0
    0|0
  • dinle sporun bir ilgisi yok ama 16 yaşında olması almamalarını gerektirmez yani

0|0
    0|0
  • Ailen dinine düskun ve sen farkli şehirde üniversitedesin

0|0
    0|0
  • Ne güzel spor yapıyor işte sal kızı sal

0|0
    0|0
  • Kardeşin erkek ise dine aykırı şeyler olmayadabilir salonda , kız ise sorun olabilir

0|0
    1|0
  • Büssürü kurdun arasında bir ceylan tehlikeli bir konuş orayla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kardeşinle bir görüş annenlere soylesin ne demek istediğini anladım kızı erkekli karışık olursa demek istiyosun yani araştır onu bayanlar için ayrı spor salonları da var ismekte öyle mesela

0|0
    0|0
  • hayır gerek yok ki aile iznine benim erkek kardeşimde 16 yaşında fitness a gidiyor hatta o yaştakiler öğrenci kampanyalarından falan yararlanıyor. kardeşin kız mı?

0|0
    0|0
  • 16 yaşında o kadar ağır bir spora başlamasını önermem kasları çok çalışmaktan iflas edebilir. Sonuçta şuanda kasları gelişme aşamasında çok fazla yüklenmemesi lazım vücut daha şeklini almamış ki erkekse daha tehlikeli erkeklerde gelişme daha geç olduğu için. Kesinlikle önermiyorum çok istiyorsa sabahları koşu yapması 16 yaşındaki biri için yeterlidir. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Spor yapmayla din ne alaka bende pek anlamadım ayrıca gitmesinde de bir kabahat göremedim bırakın ne istiyosa yapsın

0|0
    0|0
  • Dinde spor yasaktir diye birşey mi var? Sağlık için spor şart bence

0|0
    0|0
  • gelişim çağı boy konusunda çok sıkıntı yaşıyorlar

0|0
    0|0
  • Dinle sporun ne alakası var bacım

0|0
    0|0
  • Ne sporu yapıyor engel olmayin yapsın