Direksıyon sınavı oncesı kendınızden %100 emin oldunuz mu?

diyelımkı dıreksıyon sınavına yarın gırıyorsunuz tamamen herseyı bılıyorum mu dedınız yoksa korkunuz oldu mu hatayapmaktan kendınızı eksık gıbı hıssettınız mı?ayrıca benm yarın son dıreksıyon dersım toplam 7ders oluyo bu yeterlı mı sız kaç kez gıttınz kendınıze yeterlı buldunuz mu derslerı nolur sorularıma cevap vereceksenız hepsıne bırden cevap yazın cok takıyorum kafama destege ihtiyacım var:(

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benim en büyük sorunum elim ayağımın birbirine dolanmasıydı ehliyet sınavına kadar hayatımda hiç direksiyon bile tutmamış bir insandım ailemizde kimsenin arabası olmadığından . Eski antidepresan ilaçlarımın arasında sakinleştirici vardı birtane gece yatmadan önce ondan almıştım 1 tane ertesi sabah gayet düzgün düzgün sürerek ehliyetimi almıştım baya işe yaramıştı . Sakin olmaya çalış unutma heyecan herşeyi yok edebilir .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sanırım 5 kere gittim 100 aldım. Kurstan bir farkı yok sınavın sadece arkaya 2 kişi oturuyor hepsi bu. Sakin olursan her şeyi tam yaparsın zaten. Heyecan eksi puan getirir sana. Başarılar şimdiden:)

0|0
    0|0
    • ama sınav yerı o gun cok dolu olcakmıs tum kurs arabaları orda olcakmıs boş olsa korkmam ama dolu olunca sıkıntıı

• Her sürücü kursunun yeri ayrı... kalabalık olcak dedikleri aynı anda herkes orada olcak. diyelim bir kursta sınava gircek kişi sayısı 50 ise aynı anda her kurs 50 araba sokmayacak herhalde değil mi:) hepsi maksimum 3er araba kullanıyodur tahminim. Dolayısıyla araç sayısında hiçbir fark olmuyor emin olabilirsin.

• ehliyetim yok dsadsa

0|0
    0|0
  • kafana takma kafana takarsan cok şeyi unutrsun rahat ol rahatlamak için hata bi 70lik iç öyle git sınava :D hahaha

0|0
    0|0
  • Kendine güvende bitiyor iş. Korkma. Korkarsan hata yaparsın. Rahat ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ehliyetim olmazdan evvel zaten araba kullanıyordum , hiç düşünme git ve kazan ...

0|0
    0|0
  • benim ehliyetim yok düşünmüyorum almayı ama sadece heyecan yapma yapman gereken şeyleri unutma heycan yapıp koltuğa oturur oturmaz arabayı çalıştırma dikkat et :) ondan önce yapman gerekenleri yap :) başarılar bol şans şimdiden :)

0|0
    0|0
  • olmadım ama geçtim telaş edecek bi durum yok.

0|0
    0|0
  • Ehliyetten önce araba kullanıyordum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...