Karşınızda bir kıza çiçek verilse ne yaparsınız?

Önceden ilgilendiğiniz birine veya sevdiğiniz birine siz onunla tam lafa girmişken başka bir erkeğin ona çiçek vermesi üzere nasıl davranırdınız? Orda mı kalırdınız? Peki neden kalırdınız? Veya arkanızı dönüp uzaklaşırmıydınız? Peki orda kalanla gidenin arasındaki fark ne olur? Sevip sevmedi veya hoşlanıp.hoşlanmadği.anlaşılır mı?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• biri benim sevdiğim kıza çiçek verse önce şaşırırım sonra gözlerim dolar sonra nefesim kesilir ordan o an çıkıp gidemem belki anlaşılmasın diye eğer çiçeği veren kişiyle aynı masada oturuyosak bi yalan söyler kalkarım ama bi 10 dk beklerim ama asla daha fazla dayanamam :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Şahsen ben kısa bir süre beklerdim. gözlem yapmak için gelen elemanın ne olduğunu anlamk için beklerdim. sonra kalkar giderdim. Kalkıp gitmesi sevdiği veya hoşlandığı ama birşey diyemediği ve bu yüzden sinirlendiği anlamına gelebilir. Şahsen bende genelde öyle oluyo.

0|0
    0|0
  • o çiçeği alır onun eline geri veririm

0|0
    0|0
  • çicek veren elemanı tebrik ederdim napıcam

0|0
    0|0
  • daha büyük daha güzel çicek alip o salak çocuğun gözleri önünde kıza vermek lazim.

sonra en küçük bir hareketinde kız yoken tabi çocuğa dalmak.kıza şirin gözükmek için kızın yaninda dalinmaz:

0|0
    0|0
  • emrah gibi ağlarım :D

1|0
    0|0
  • Kahkaha atarım..

0|0
    0|0
  • bende ona çiçek alırım .. (*y)

0|0
    0|0
  • Hayrını gör kardeş derim

Artıları eksilerini söyler yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu kırarım:)

0|0
    0|0
  • herhanği birşey yapmam kıza bakarım onun tavırlarına göre haraket ederim

0|0
    0|0
    • Peki alip sadece tesekkur ederse naparsin?

Veyaa cicegi verene biraz daha samimilesirse

• ne yapacam kız beni istiyorsa zaten almaz alsada belli eder nezaketten dolayı almıştır birazda kız bişeyler yapsın neyse o onla konuşmak istiyorsa belli eder salak değil değilmi?

• valla ben bebeyi döverim ortaada sıkıntı kalmaz

0|0
    0|0
  • yanında ki çoçuk gitti sende merakta kaldın deme :D

0|0
    0|0
    • Ivit :D

Nasl da anladiiin :)

Yani aslinda biliyorm da ben beni sevdigini hani emin oluym dedm :P

• Oyle onemsiz seyleri kullanmiyorm

• anlyorum ve yavaşca mausu alıp sorudan ayrılıyorumm :D

• kosarak kizin elindeki cicegi alir yerim :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• masada oturan erkek masaya yumruğunu vurup bir tane de lavuğa vurmuyorsa benim için hayatımdan def edilesi erkektir.sonradan gelip çiçek veren erkek de hayatıma asla sokamayacağım erkektir. orada bir erkek ve kız oturmuş muhabbet ediyorsa gelen üçüncü lütfen bir zahmet b.k yesin

2|0
    0|0
    • Vaaayyyyy vaaaaaaaayyy vaaaaaaaaayyy

Yorum yapacak kelimeler tükendi

• önce o lavuga sen tepki vereceksin eğer sen ay teşekkür ederim diyip çiçeği koklarsan o erkek değil masaya kendi kafasına vurur yumrugu .. şu erkeklerin ruhunu anlayın artık apti kızlar sizi

• bana kimse o cesareti bulup da birinin yanında otururken çiçek veremez zaten ben soranın içinde bulunduğu duruma cevap verdim IMaestro...

Yükleniyor...