Şimdi noldu da fikri değişti ki :/

sevgilimle 2 senelık bi ilişkim var gayet güzel hersey yolunda ilerliyr. neyse bugun sevgilimle yazın için tatil planı yapıyorduk. dedim işte denize girmeyi cok özledim falan tatlı tatlı sohbet edıyoduk. bi anda dedıkı sana sımdden solım bikini falan gıymek yok dedı. kaldım böyle mal gibi. cunku onceden ızın vermıstı buna. gıyebılırsın tabıkı demsıtı. ama sımdı noldu da ızın vermıyo anlamıyorum. nedne omzn pekı ızın verdı.? bunu sordugumda o an ole boşluğuma gelmıs ama kesılıkle giymezsın bi dha acma bu konuyu nokta. dedı.. bnde tamam dedım baya sinirlendı cnku.. sizce neden bı anda fikri bole değişmiş olbilirki ya.?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• abi bende giydirmem sevgilime bikini nie millet orasına burasına baksın ki yobazlık derler cahillik derler aslında kadınların en çok sevdiği şeydir bu sevgi kıskançlık

0|0
    0|0
    • ya tamam bu konuda hak verıyorum sıze. bnde onun yerınde olsam gıymesını ıstemem. ama neden noldu da bı anda degıstı fıktı o bana garıp geldı. ne yanı onceden sahıplenmıomuydu benı de sımdı mı sahıplenmeye basladı bence bundan degıl sanmıyorum baska bısı bu.

• Yaş kaç ?

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasınız siz?

0|0
    0|0
  • İlk söylediği zaman ciddi düşünmüyormuş.

0|1
    0|0
    • hayır hep ciddi düşünüodu. ondan olcagnı sanmıyorum.

• Ya onun düşüncesini nereden bilebileceksin ki ?

Düşünce bu neticede.

Neyse iyi geceler.

• kıskançlık-sahiplenmek

0|0
    0|0
    • ne yanı onceden sahıplenmıomydu . bnce ondan degıl.

• hayır her zaman sahipleniyor ama dışarı çıkıp insanlara gözükmeni yasaklıcak değil ama en azından bacaklarını kalçanı insanlara gözükmesin diye yasaklayabilir bu kadar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...