Spor programım hakkında yardım edebilecek olan?

Yaklaşık 12 kilo fazlam var. 25-30 dakikalık spor yapıyordum (video yardımıyla) ama az gibi geldi. Bende 30 dakikalık bir video daha buldum. İkisini birleştirip 1 saat yapmak istiyorum. İlk videoyu yaptıktan sonra ne kadar ara verip, 2. Videoya geçmeliyim? Okuldan 4te geliyorum ve zaman bulamıyorum ders çalışma felan. Ne yapmalıyım?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bak ben cok hırs yapıp 1.5 ayda 15 kilo verdim. youtube kanalında gencvefit var. onların kondinasyon calısmaları mukemmel. onların yaptıgı seyleri tekrarlarsan sende benım gıbı kılo verirsin ama şunu unutma yemek yedıkce kılo alırsın. yemene bir cekı duzen getır. bak ben obezdim şimdi fitnesste kas yapıyorum ama gunde 6 öğün yemem lazım :D 2 video birleştirmeni önermem. gencvefitin 1 videosu var 1 saat falan suruyor onu yapınca zaten tartıya cıktıgında gorursun farkı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok kasılana ter içinde kalana kadar spor yapman gerekli geldiğinde dinlen 1 saat 5-6 yemek ye 6-8:30 der çalış 8:30-9:30da spor yaparsın geri kalanınada tv izler kitap felan okursun :)

0|0
    0|0
    • 2 videoyuda art arda mı yapıcam? biraz dinlensem?

• Kilo vermek istiyosan kasman gerekiyor kendini sabret :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Sirayla
    1-10 dk tempolu yuru
    2-Acma germe hareketleri
    3-Genel sıkılaştırma hareketleri
    4-1saat vaktin yoksa en az 30 dk koş veya tempolu yuru
    Bunları haftada en az 5 gün yap 6 ay sonra teşekkür etmeye gelirsin

0|0
    0|0
  • fitnessa mı gidiyorsun evde mi yapıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk videodan sonra hemen ikinciye geçme kasların falan da çok ağrır o kadar zorlamakta iyi değil yani bir 5 dakka kadar bir soluklan ya da 3 dakka terin sogumasin

0|0
    0|0
  • Okulun voleybol takımına felan girmeye çalış ben onun sayesinde baya bir şey oldu vücudum sıkılaştı. Senin fazla kilon varsa + olarak hafta sonu 2 saat yürüyüş yapabilirsin ama normal yürüyüş değil içinden tempo tutman gerekir ve bol bol su iç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...