En yakın arkadaşım benden hoşlanıyor

bi arkadaşım var kız çok yakınız yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyo onu çok seviyorum ama arkadaş olarak sevgili olarak görmüyorum onu cinsel anlamdada aklımdan en ufak bişey geçmedi şu güne kadar hep kardeşim gibi gördüm ama kızın benden hoşlandığını söyledi bi arkadaşı bende işi şakaya vurdum sanki anlamamış şaka yaptığını sanmış gibi ama son zamanki tavırlarındanda hissediyorum böyle bi durum olduğunu arkadaşımı üzmeden nasıl anlatabilirim ona böyle birşeyin olamayacağını

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• şans ver derim ben çok iyi anlaşıyorsanız farklı yönlerini tanırsın belki tanıdıkça aşık bile olursun

0|0
    0|0
    • ben kardeşimi nasıl görüyosam onuda öyle görüyorum böyle bişeyi hiç düşünmedim şuana kadar

Kızlar Ne Diyor 2

• eğer sen bunu hissettirmessen yakında sana açılır bu daha kötü olur ikiniz için

0|0
    0|0
    • ben söylemek istiyorum ama onu üzmek istemiyorum

• öyle ama mecbur üzülecek en azından daha fazla üzülmemiş olur. sen şuan bilmiyor ayağına yatıp sevmediğini belli edebilrsin böylece onda söylememenin verdiği rahatlık olur

• direk uzaklas yoksa cok uzersn onu .yasadm blyorum

0|0
    0|0
    • uzaklaşmak istemiyorum en iyi arkadaşım o çevremdeki erkeklerle bile kafam bu kadar uyuşmuyo

Erkekler Ne Diyor 2

• belki sana tuhaf ve zor gelebilir ama onun en yakın arkadaşın olması onunla iyi anlaşıyorsun demektir. bu yönlü düşünüp mutlu olabilirssin onunla

0|0
    0|0
  • en güzel aşk arkadaşlıkla başlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...