Başınızdan geçen komik olaylar oldu mu?

Babam gurbette çalışan bir işçiydi,nitekim annemgilide yanına aldırmış bende avrupa ülkesinde dünyaya gelmişim,ama iş bulamması nedeniyle bizi türkiyeye göndermiş 10 sene sonra tekrar yanına almış .tam bizim olayda burada başlıyor ,ben ve kardeşim bir yaz günü türkiyeye gideceğiz ,tabi heyacan dorukta ben 9 kardeşim 12 yaşında bizi türkiyede karşılayacaklar sene 1990 uçağa bindik yanımızda 40 yaşlarında bir adam siz nereye gideceksiniz diye sordu bizde türkiyeye dedik adam bize bakarak bu uçak avustralyaya gidiyor başka yere gidiyor dedi bizi bir korku sardı hostes yanımıza geldi abla bu uçak avustralyaya mı gidiyor diye sorunca kadın başladı gülmeye ne avustralyası ,bu amca öyle diyor ,adam len korkmayın size şaka yaptım türkiyeye gidiyoruz derin bir oh çektik sonra uçakta yan tarafımız boş hostes bak uraya kimse gelmeyecek cam tarafına oturabilirsin ben geçtim,camdan bakıyorum uçak daha rötuşlarını yapıyor o ufak cami açmaya çalışıyorum hostes gördü ne yapıyorsun,benim cevabım,burası çok sıcak oldu abla biraz hava alayım dedim bu cam niye açılmıyor,hostes anlaşılan siz bugün bizi öldüreceksiniz ve gülüşmeler.sonra çok eğlendik.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bıraz hava alıcaktın demek:D haha:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...