Sizce sevgiliniz mi yoksa arkadaşınız mı hayatınızda sizin için önce gelir?

çevremde çok farklı insanlar gördüm beni şaşırtan insanlar bu yüzden merak ediyorum bu sorunun cevabını...

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilimi secerdim hayat arkadaşı bulmak cok zor oldu, dostlar gelir gider zamanla benim için önemli olan benimle kalandir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bazı arkadaşlar vardır onlar artık kardeş olmuşlardır sana işte onları hiç birşeye değişmem ama diğerleri için sevdiğim kızı bırakmam...

1|0
    0|0
  • arkadaşa göre değişir. ama sevgili değerlidir

1|0
    0|0
  • Bence herkesin yeri ayrı tutulmalı insanları ikilimde bırakmak onları çıkmaza götürmekten başka birşey değil

1|0
    0|0
  • Ben her zaman arkadaşımı ön planda tuttum; ama sevgilime yamuk yaparsa, 30 yıllık arkadaşım olsa dahi silerim onu ;)

1|0
    0|0
  • Sevgilin Varken Sevgilindir, Sevgilin terk Ettiğinde Dostum olur hep.

1|0
    0|0
  • ayri kategorieler ask baska dostluk baska..

1|0
    0|0
  • yani diyorsun ki sevgili su,

arkadaş ekmek olsa idi

0|0
    0|0
  • ikisinin de yeri ayrı diğerinin hakkına saygı duymayan daha az önemli olur bende

0|0
    0|0
  • ikisinin de bir önemi yok. çünkü benim param olmadığı zaman ikisi de yok oluyor. ama iyi günümde yanımdalar. o yüzden en önemlisi diye bir şey yok. insanlara güven olmaz.

0|0
    0|0
  • İki tarafında yeri ayrıdır. Birbiriyle kıyaslamam.

0|0
    0|0
  • Ikiside kiyaslanamaz ikisininde yeri ve degeri farklidir

0|0
    0|0
  • önce ben gelirim. sonra işime gelenler ve gelmeyenler diye ikiye ayrılır herkes.

0|0
    0|0
  • sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...

0|0
    0|0
  • şimdilik boşum, ama sevgilim olsaydı elbette öncelik sevgilimin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ailem gelir ötesi olmasa da olur

1|0
    0|0
  • arkadaş ama sağlam olacak, o sağlam olmadığını düşünürsem tabiki sevgilim onun haricinde dosttumdan vazgeçmem..

0|0
    0|0
  • Sevgilim yokken arkadaşlarım vardı. Zaten adam gibi bir adamsa arkadaşlarımla kıyaslamaya kalkmaz kendini.

0|0
    0|0
  • cok zor bi karasr ama eger sevgilimmle ciddi giden bi iliskim varsa onunla bi ömür geciceksem sevgilimi secerdim cünki aarkadas herzaman bulunur deger veren bi adam nadir

0|0
    1|0
  • Arkadaştan arkadaşa değişir. Kardeş konumuna geçmişler vardır. Onlardan vazgeçilmez ki o sevgili yokken onlar vardır. Dertlerinizi o kişiler dinlemiştir.

0|0
    0|0
  • Eğer böyle bi ayrımcılık yapmanı gerektiricek sevgilin veya arkadaşların varsa ikisini de sil

0|0
    0|0
  • ikiside gelmez . ben gelirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...