Bu davranısların sebebi nedir?

Sevgilim bazen cok dengesiz davranıyor. Az once face e girdim niye bu saatte girdin diyor. Girmeyince seni bekledim niye girmedin diyor. Girsem suc girmesem suc. Bazen ben olmadıgım halde gec saatlere kadar niye facedesin diyo oyun oynuyorum diyorum. Genelde cokta mutluyuz ama az once moralimi bozdu sonra cıkıcam dedi tamam bende cıkıyorum dedim kapattım ama cıkmamıs arkadasım cevrimici oldugunu soyledi. Beni cokta seviyor yani ondan eminim. Yarın evlenelim desem havalara ucar. Asırı kıskanc biri. Bu davranıslarının sebebi kıskanclık mı, suphe mi, guvensizlik mi yada baska bisey mi nedir sizce?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• yaa şu face olayını aşın artık arkadaşım neymiş bu faceee doymadınızmı girmeye salla gitsin..

0|1
    0|0
    • oyun oynamak icin giriyorum sadece.

• aynen veya hiç girme burası daha eğitici ve öğretici faceden iş çıkmaz hiç bir şeye yokkk

• haklısın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgilin biraz ergen ve sevgisini göstermeyi de bilmiyor. kızarak, baskı kurarak sevgi gösterileceğini sanıyor.

0|1
    0|0
    • evet oyle sanıyor ama beni bunaltıyor artık attıgım adımdan korkuyorum kızıcak mı diye.

• her zaman konusmaya calısıyorum ama. gecmiste kotu bi tecrube yasamıs aldatılmıs. o yuzden kaybetme korkusu var. ben herzaman onun yanında oldugumu hissettiriyorum ona. elimden geleni yapıyorum baska ne yapabilirim ki..

• kendisini değersiz hissediyor, sevilecek bir olup olmadığı konusunda kaygılanıyor. eğer sen onun sevilecek bir olduğunu düşünüyorsan ona bunu söyle. sık sık sarıl. sakinleşmesini onun yanında olduğunu, ikinizinde mutlu olmasını istediğini söyle. güvenin önce insanın kendisinde başladığını senin ona güvendiğini, onunda sana güvenmesi için elinden geleni yapacağını ama asıl güveni onun başarması gerektiğini söyle. birbirinize güvenirseniz çok daha mutlu olacağınızı söyle.

• bence sevgilin deli bildiğin deli. al elinden tut gidin bir psikologa biz derdine çare olamayız şeker

0|0
    0|0
  • Kıskançlık ve şüphe... başka bir erkek arkadaşınla face'de falan sohbet kurmandan korkuyor

0|0
    0|0
    • evet bende oyle dusunuyorum. ama onu suphelendiricek hicbisey de yapmadım. hic bi hatamı gormedi boyle davranmasına anlam veremiyorum.

• dedim bile... mutlu kal :)

• tskkrler sende :)

• İsminin baş harfi E ise yaktım kızım seni :DD

0|0
    0|0
    • hayır degil :) yoksa sende mi sevgiline boyle davranıyorsun ? niye boyle dengesiz davranıyosunuz ne bunun sebebi askmı kıskanclık mı guvensizlik mi hangisi? :)

• anladım :) sanırım onunki de kıskanclık ve kaybetme korkusu. bende benden suphe ettigini dusunmustum. peki sence boyle davrandıgı zamanlar ben ona nasıl davranıym soguk mu yoksa daha cok ilgi mi gostermeliyim ne yapmalym?

• Durum hoşuna gidiyorsa sıcak davran...O da kıskanmasını sevdiğini düşünecek abartacaktır...

Yok boyle olmasını istemiyorsan durumu açıkla ve biraz soğuk ol o seni üzmeyi buna tercih edecektir..

Kızlar Ne Diyor 4

• ipleri vermişsin eline geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • hayır ipler onun elinde degil ben kendimi asla ezdirmem herzaman da tepkimi gosteririm. onunki kaybetme korkusu sanırım.

• Girme sende yavrum bu deliyle ugrasilmaz

0|0
    0|0
    • bazen gercekten bunalıyorum artık attıgım adımdan korkar oldum kızar mı bisey olur mu diye.

• sen bişey yapmamıs olabılırsın ama onun gecmısınden kaynaklı korkuları vardır ve bu yüzden süphesi fazladır e seviosa tabi daha da üstüne düşüp, korkuyordur... bence böyle..

0|0
    0|0
    • kaybetme korkusu diyosun yani. evet gecmiste oyle bisey yasamıs, haklı olabilirsin.

• tesekkurler canım sanada sevdiginle omur boyu mutluluklar :)

• çok saol canım :))

• cıkmama nedenı acaba senı kontrol etme olabılır mı ? belkı kandıracak mı benı facee tekrar gırıcek mı yalan mı sölüo acaba dıe ölçüo olabılır? bu erkekleri anlamak zorrr malesef canım benim:(

0|0
    0|0
    • evet canım bence de kontrol etmek icin. şu an online olsam tartısma cıkarır. halbuki suphe etmesini gerektiricek hicbisey de yapmadım. dunyada guvenilmicek en son insanım yanii.

Yükleniyor...