En yakın arkadaşınız sevgilinize asılsa ne yapardınız?

diyelim ki evlenmeyi düşündüğünüz çok ciddi bir ilişkiniz var en yakın arkadaşınız sevgilinize asılıyor ama sevgiliniz size bunu söyleyemiyor. çok eski arkadaşsınız ve ona çok güveniyorsunuz. bu durumu bir başkasından duysanız veya siz anlasanız tepkiniz ne olurdu?

Güncellemeler:
şöyle sorayım sevgilinizin yerine kendinizi koyun ne yapardınız

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

• sevgili karşılık vermediyse terkedilmeyi haketmez... ama şöyle söyleyeyim sakin yapıma , ailemden aldığım terbiyeye rağmen o kıza en azından iyi bir tokadı yapıştırırdım. farkettiysen o kız diyorum çünkü arkadaşlığı bırak kişiliksizlerle işim olmaz. bide kendime kızardım böyle bir insanla nasıl arkadaş olmuşum diye.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kızın durumunu verdiği tepki ve neden soyluyemediği belirler elemana hıç belli etmem gayet dosthane bi şekilde evıme davet ederim yakarım mangalı açarım rakıyı muhabbet sohbet derken bı bakmışsn bızım eleman rakı şişesinin ustunde yaptığı yanlışı anlatırım şişeyi usulca cıkarır gönderirm evıne

0|0
    0|0
    • sorunu yanlış anlamadıysam benım erkek arkadaşım evlenıceğım kişiye asılıyorsa

• genelde erkekler arasındaki arkadaşlıklar kızlardan daha sağlam oluyor güven daha fazla kazık atma yok bir arkadaşımın böyle bir sıkıntısı var dün anlattı ben anlat ona dedim çok iyi arkadaşlar yedikleri içtikleri ayrı gitmezmiş adam hiçte çaktırmıyormuş yani

• başıma benzeri geldi bı tanıdığım eskı kız arkadaşıma açıkca teklıf etmış kız ağlayarak anlattı bana hatta kızdı nasıl arkadaşın var diye onu bana soyledı ya okızın bendekı yerı bambaşka olmuştu ama soylemeseydı orenseydım aralarında bışe olmasa bıle benım için ıhanetle bırebırdı yemın ettim bende onu şimdi senın onunde ağlatıcam diye 3 saat içinde de dediğmi yaptım

• Öyle bişeyin asla olmasını istemem.. Olursada yapacak bişey yoktur o dakkadan sonra.. Yani olması gereken şey belli..

1|0
    0|0
  • Yapıcak tek şey var..

0|0
    0|0
  • yani sevgilimin arkadaşı bana asılacak öyle mi.olmaz der teselli eder mümkün olduunca görüşmemeye çalışıtrım ki olmştur da

0|0
    0|0
  • Sevgilim karşılık vermiyor ve ben ona güveniyorsam o erkek arkadaşım kardeşim bile olsa benim mutluluguma göz diktiği için onunla aramızdaki bağlar kopar.

0|0
    0|0
  • Direk kavga sebebi. Ben olsam açıklardım.

0|0
    0|0
  • Ağzıyla burnunu yer değiştirtirim ;)

0|0
    0|0
  • Gömerim onu tarih e

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım öyle bir şey yapmaz ama yaparsa bütün ilişkimi keserim.

0|0
    0|0
  • ahlaksiz bir soru , bir elimde 14 lü bir elimde güller var , hak edene cevabini veririz..

0|0
    0|0
  • namus meselesı ne yapcam vurursun basın belaya gırdı demektr olee bısy olncaa...

0|0
    0|0
  • Allahını seven tutmasın küçük enişteyi

0|0
    0|0
  • o adamı var ya anasıyla üstüste korum.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşımla aramdaki bağlantıyı bitirir ve silerim...

0|0
    0|0
  • çekerim emaneti

0|0
    0|0
  • ikisinide kafa kafaya tokuştururum

0|0
    0|0
  • bana bunu söyleyen şahsı iyice dinledikten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• gelmişti başıma böyle bi durum kız çok yakın arkadaşım sayılmazdı ama arkadaştı işte bildiğin ayartmıştı sevgilimi onunda ayarası varmış zaten:)) nolcak bitti 3 yıllık ilişkimiz

0|0
    0|0
  • Asrın hatasını yapmış olur ;)

1|0
    0|0
  • Güvendiğim birisi böyle bir şey yapmaz. Böyle bir davranış sergilemeye yatkın olan insanlara güvenmem. He eğer şuan bu durumla karşı karşıya kalsam, tekrar düşmemek için ikisini de hayatımdan çıkarır yoluma bakarım.

0|0
    0|0
  • aram bozulurdu arkadaşımla

0|0
    0|0
  • eğerki sölemiyorsa bi durum war demektir kızı boğarım sevgilime de tekmeyi basarım

0|0
    0|0
  • biri asıldı diye digeride ona tepkisiz kaldı diye ikisnide sittir ederim hayatımdan

0|0
    0|0
    • Yani erkek arkadaşını ''sen benim kız arkadaşımı nasıl beğenmezde tepkisi kalırsın'' diye mi hayatından çıkarırısın ?

• hayır ona kötü sekilde tepki göstermeli , ve bunu yapmazsa hayatımdan cıkarırım

• meydan dayağı yerdi benden sonra onu nedimem yapardım

0|0
    0|0
  • kızı döverim sevgilimi de terk ederim oldu mu:)

0|0
    0|0
  • kıskançlık krizine girceğim kesin de şuan uykum var mantıklı düşünemiyorum .s

0|0
    0|0
Yükleniyor...