Ben anlayamıyorum artık...

Bugün doğum gunumdu ve benım ıcın eski sevgilimle ortak arkadaşım var bana suprız dogum gunu partısı duzenlemış mekansa eski sevgilimin sonra anladım kı mekan duzenını eskı sevgılım yapmış benden nefret ettıgını soyluyordu sızce neden böyle bısey yapar ? Üstelik terketti ve benım ıcın en buyuk pişmanlıgım demiş biri.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• neden olacak senden daha iyi birini bulamamıştı başkası da onu terketmiştir ondandır... yelkenleri suya koyma...

1|0
    0|0
    • aynen benı terkettıgı kız onu terkettı :D

• bugun aynı zamanda ıkı teklıf aldım ama kabul edemıyorum hala sevıyorum sanırım

• valla sen bilirsin benden söylemesi...

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğum günün kutlu olsun öncelikle, bence seni özlemiş olabilir :)

0|0
    0|0
  • Dogum gununuz kutlu olsun eminim yanlislarini anlamis ve kucuk adimlarla tekrar bir sans kovaliyor olamazmi

0|0
    0|0
    • öyle oolsa partıye gelmez miydi ?

• Zor bir durum amaci olsa neden sadece bir mesaj ile yarim biraksin ki sizde haklisiniz umarim hersey kalbinizce olur iyi aksamlar

• Zor durum yaaa hersey gonlunce olmasi dilegiyle

• doğum gününe özel bi incelik yapmış işte... fazlasını öğrenmek istiyosan çocukla konuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dogum gunun kutlu olsun arkadasım . bence pısman olmus ve senın dıkkatını ılgını cekmek ıcın ufak bı jest yapmıs. senden yenıden etkılendıyse yakında bı adım daha atblr.. :) hersey gonlunce olsun hayatın boyunca.. ıyıkı doğdunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • Nice senelere canım öncelikle. Dediklerinden ve seni terk etmesinden pişmanlık duyup böyle bir jest yapmış olabilir. Bence ona teşekkür etmeli ve neden böyle bir şey yaptığını sormalısın :)

0|0
    0|0
    • ben konuşmam :D partiye gelseydi belki ama gelmedi kutlamış sayılmaz da

• Anlamadım canım tekrar yazar mısın?

• Partide gelir diye bekledim gelmedi ama mekan onun mekanı ve süslemelerde benim onda olan resimlerim kullanılmış bende boğulucak gibi oldum erken bitirdim partiyi.

• cok zor bı durum: )

0|0
    0|0
  • pişman olmus bahane aramış

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun canım üzülme inşallah hep mutlu olursun hayat boyunca...

0|0
    0|0
Yükleniyor...