Genelde bir gününüz nasıl geçiyor neler yapıyosunuz?

işe,okula gitmek,ya da evde iş yapmak tamam bunlar haricinde napıyosunuz her gün evde dursanız dayanabilirmiydiniz:)

Güncellemeler:
benim günüm malesef kii hep evde geçiyo ya temizlik ya bebek var baktıgımız onunla oynayarak:D ya da film izliyorum bi şeyler okuyorum annemle kendime kahve yapıyorum:D en çokda bunu düzenli olarak yapıyorum.) okulum vardı önceden şimdilk yok:) kısmetse bi gün yine çıkarım dışarı:D

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• haftanın 4 günü :6 da kalkıp-45 dk. spor-duş-bir çay veya kahve ile ilk sigara- 8 gibi evden çıkıp işe- işte bütün gün şuraya git buraya git dolanıp- 5. gibi ofise geçip ertesi günün işlerini hazırlayıp- 6.30'da işten çıkıp- arkadaşlarla buluşmazsam eve gelip- yemek-çay (yanında bir film veya yabancı dizilerden bir tane izlerim)- ortalama 1 gibi yatıyorum.

aftanın diğer 3 güü pek dengeli değil. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 6

• 11 de kalkıyorum kahvaltımı yapıyorum hazırlanana kadar hop bakıyorum saat 2 derse geç kalmışım koştur allah koştur zor yetişiyorum tabi. Gırgır şamata derken hoop bir bakıyorum saat 8 olmuş dersten çıkıyorum eve gelene kadar 8 buçuk- 9. Ondan sonra da bi halt olmuyo zaten.

0|0
    0|0
  • valla bana nerdeyse 100 tane film bir de cips kola falan versinler hic sesimi cikarmadan kalirim ben evde.

0|0
    0|0
  • dokuzdan bire kadar okulda ikiden dörde kadar çocuk esrigeme kurumunda haftada 3 gün gönüllü öğretmenlik hafta sonu proje hazırlama falan filan

0|0
    0|0
  • sabah kalkıyorum işe gidiyorum sadece öğlen yemek arası verip bitmek tükenmek bilmeyen işlerimi yapıyorum evime geliyorum dizi izliyorum kitap okuyorum buraya yazıyorum uyuyorum sabah kalkıyorum işe gid.. hayatımın arasına karbon kağıdı koydum

0|0
    0|0
  • Genelde okula gidiyorum, biraz sekerleme, ye ic yat.

0|0
    0|0
  • her gün evde dursam hiç sıkılmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...