Sizce nasıl dambıl?

Sizce nasıl dambıl?
Bu şekilde bir dambıl sipariş ettim. Sizce kalite ve kol çalışma bakımından iş görür mü?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kaliteli birseye benziyor valla

0|0
    0|0
    • Okadar araştırdık. :) 212 liradan 109 liraya düşmüş :)

• Alacam ama nasıl kaldircam demirden ya ağırdır o

• Ayarlanabilir ağırlıklara sahip. Istersen 5 kilo istersen 2 kilo yapabilirsin. Senin seçimin senin arzun :)

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bu soruya fitness antrenörü olarak cevap vericem..

Öncelikle şunu söyleyim vücudunu yapını bilmiyorum ama internette satılan 20lik ayarlanabilir dambıl setleri Çok pahalı ve yetersiz şahsen benm 16 yaşında yeğenim var tek dambılda 14kg den çalışıyor, yani 20kg senin için yetersiz kaçabilir...

Daha çok Eminönü Üsküdar gibi yerlerdeki esnaf spor dükkanlarında bunların 40kg bu fiyattan daha ucuza alırsın emin ol

0|0
    0|0
    • Dogrudur usta. Fakat benim daha önceden hiç ağırlık çalışmalarım olmadı, yani yeni başlıyorum diyebilirim. Ayrıca zamanla ağırlıklar yetersiz gelirse bile, exstra plaka sipariş edebilirim

• Hocam bunlar çabuk forma sokar orada şüphem yok, fakat herşeyin doğalı daha iyi olur diye düşünüyorum. Mesela yağsız tavuk göğsü, karbonhidratlar, yoğurt süt vs vs.. Biliyorum çoğu insan özellikle şimdiki vücut yapanların çoğu protein takviyesi uyguluyor. Protein tozu

• Fakat ben herseyin doğalından yanayım. Haksızmıyım?

Kızlar Ne Diyor 1

• dünden beri kol kası sorularına cevap veriyordum beni hatırladın mı set sayını kendin belirle demiştim :) neyse kaç kiloluk demirler var onların içinde

0|0
    0|0
    • Hatırladım tabi :) 20 kilo bu alet :)

• Niye öyle bişey yapayım. Çok yanlış düşünüyorsun bence. Öyle yapsam internette dolu fake kız var. Istedigi mi kullanılırım

• ya erkeklerden her şey beklenir neyse kendimi kanıtlama çabam yok Allaha şükür :D

Erkekler Ne Diyor 1

• İyi ama pahalı

0|0
    0|0
    • Eee gülü seven dikenine Katlanir

Yükleniyor...