Kız arkadaşınız yanınızda sarhoş olsa ne düşünürsünüz?

Kız arkadaşınız sarhoş oldu yanınızda ne düşünürsünüz sadece sizin yanınızda içiyor ama onunla konuşmaya çalışır mısınız?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• arkadasım içmişti kendı evıne göturmek ıstedım olmaz babam öldurur dedı kendı evıme getırdım tacız ettı namusuma leke sürdu o gun bugundur kızlara guvenmıyorum :) sadece arkadaştık

0|0
    0|0
  • öyle bir şeye izin vermezdimki

0|0
    2|0
    • 1 şişe birayla devrildi diyelim nerden bilicen ki onunla sarhoş olacağını

• arkadaşım, ben yanında olsamda olmasamda içemez yasaklarım, içki bana ters çünkü

• benim kalbim temiz evine bırakırım hacı boşuna gühaımız çoğalmasın

0|0
    0|0
  • Sarhoşluk seviyesine bağlı bir kız arkadaşım olsaydı ve sarhoş olsaydı muhtemelen uyumasını isterdim :)

1|0
    0|0
  • ben küfür eden, sigara için ve sarhoş olan kızlardan hoşlanmıyorum şahsen. saçma oluyor biraz, iğrenç oluyor sarhoş olunca kızlar, tiksiniyor insan...

0|1
    0|0
  • Sarhoş bir kız yanımdaaa hmm ne yapmam ki :D ama şakası bir yana kızın ben sarhoş olmadan sarhoş olması bana bira itici gelir

0|0
    1|0
  • ıckı kullanan kız arkadas edınmem..

0|0
    0|0
  • ben zaten çok içen biri değilim büyük ihtimalde ikimizde kafayı buluruz ama yinede aklımdan öyle bişey geçmez ailesinede teslim etmem tek başıma evim varsa ewimde yatırır sabah okul iş götürürüm ewim tek değilse arabada sabahlarız ama ailesine olmaz

0|0
    0|0
  • aynı yatakya güzel bi uyku çekerdik kendisiyle horlarsa ayrı ama

0|0
    0|0
  • şisede durduğu gibi durmuyor velet

0|0
    0|0
  • sevgilimse sevişmeyi kız arkadaşımsa bir an önce kendisine gelmesini beklerim...evine bırakırım

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende sorcaktim bunu -reserved-

1|0
    0|0
  • Yaa içsin yanımda sarhoş olsun diyeni bile delirtebilirim. Yarım çay bardağı rakıyla sarhoş olabilen insanım. Hatta bi kere içtiğimde evlenme teklif ettim :D pişman değilim :D içince bana bişey olmuyo da etrafımdakilere eziyet :D

Sevgilim sarhoş olsa, olsun. Ben de bi bardak içip ona eşlik ederim.

0|0
    0|0
  • mumkunse oolmasın bnce o ıçmelerın sonu husranla bıtıyo genelde hıç bır erkekte aa kıza bak ne sevıyo bnı yanımda sarhoş oluyo dye bobrlenmez bnce agzına surmemesı sevdgını en mutlu eden sey olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...