Bacaklarım kendini saldı mı?

8 sene futbol ve bisiklet sporlarıyla ciddi bir şekilde uğraştım. 2 senedir pek aram yok ve basenler sımsıkıyken şimdi saldılar, kendimi paçalı tavuk gibi hissediyorum. Çevremdeki arkadaşlarım abarttığımı söylese de ben görüntüden oldukça rahatsızım. Özellikle kızlardan ve sporla uğraşan erkeklerden yardım istiyorum. Teşekkürler~

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Salması normal 2 senedir bişey yapmiyosun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonuna gitsene dostum bacak antremanı yaparsın cok yararı oluyor valla benımkiler acayip şişti futbolu bende iki senedir oynamıyorum cok yararı oluyordu ama sporda da kendini buldu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• niçin bıraktın sakatlık falan mı geçirdin?

0|1
    0|0
    • çapraz bağlar koptu, o zamanlar üniversiteye hazırlanıyodum, sonra biri geldi aklımı çeldi boşuna uğraşıyosun git tıp oku filan diye , ders çalışmaya ağırlık verdim antremanlara gitmedim mesleğim güzel oldu ama sporu bıraktım, bir de çevremde kimse gelmiyo da tek başına yapılacak spor da değiller

• yoo ağzıma sürmedim çok şükür :D

• Öyle bir anlattın ki ama :D kim icat ettiyse Allah belasını versiin yaa bırakamam gibi ben, tutunacak bisey yok ki :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Spor nankor birseydir. sen onu birakirsan o seni zarar vererek birakir.. 70 yasina gelipte spor yapan dedeleri ornek almak lazim.. tek diyecegim bu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...