Odanızda örümcek, fare vs görseniz?

tepkiniz ne olur? öldürür müsünüz yoksa odadan kaçar mısınız? :D

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• 1-fare olsa o evde durmam bile butun gün masanın üstünde geçiririm korkudan bayılırım benim bir arkim vardı seda diye aptmanlarında jardon varmış sedayı evden almaya gitim birden aptda elektrkler giti lamba varken bile tek tek cıkıyodum merdiveni lambo bi sondu Yemin Ederim ki ayağıma bi tüylü bişi deydi hisetim bi çığlığı bastım takur takur kaçtım o apt bidahada töbe gitmem :D 2-Örümcekse de ben bişi yapmam dedem gördüğü gibi terliği yapıştırır veya peçeteyle ezer.. 3-odama arı girmişti yavşça kalkıp bı hızlandım kapıyı kapatım odama 3saat sonra girdim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Örümcek görürsem elektrik süpürgesiyle çekerim. Fare görürsem kaçarım.

0|1
    0|0
  • site ayağa kalkar galiba basarım çığlığı

0|1
    0|0
  • fare görmedim hic örümcek cikabiliyor nadir olmakla birlikte :) Kesinlikle hemen ilk yardim olarak erkek kardesimi çagirirm ve derhal infazini talep ediyorum :D öldürmeden disari atabilirse ne ala :) yoksa sonu malum elektrik süpürgesi.

0|1
    0|0
  • Terliği kapar öldürürümmm :D

0|1
    0|0
  • Örümcek sorun değilde fareyi görünce evden kaçarım o farenin ölüsünü görene kadar girmem eve.

0|1
    0|0
  • örümcek neysede.

fare yüksek gerilim hattı.

0|1
    0|0
  • Oturur severim. Napcam allaşkına ?

0|1
    0|0
  • kovarım odamdan hepsini :p

0|1
    0|0
  • kaçarım

0|1
    0|0
  • alır severim en iğrenç hayvana bile hayranım

0|2
    0|0
  • Kaçarım korkarım ben :((

0|1
    0|0
  • Direk kaşınmaya baslarım :S

0|1
    0|0
  • Alır koynuma ninni söylerim

0|1
    0|0
  • Fare benden kacar, orumcek de canim ya olduremem ben onu alir balkona koyarim.

0|1
    0|0
  • dilimle öldürürüm.p

0|1
    0|0
  • Evden kaçarim.

0|1
    0|1
  • yok yakalamaya clsrm heralde

0|1
    0|0
  • sen fare oldurmek molay sanıyon heralde bz azmı uyuduk lagam farelerıyle koyun koyuna :D pılav tenceresınde gezerdı rahmetlı ama oldurucen tabı yakaladın mı haşerat

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• örümceğin kafasına terlikle vurur, tuvalet kağıdı ile alır çöpe atarım..

ama fareyse bunları yapabilmem için cesaret hapı falan içmem gerekebilir :///

0|1
    0|0
  • örümceğe bağlı.. ilk vuruşta öldüremezsem ve zehirli olduğunu biliyosam, bi de şu hızlı örümceklerdense mevzu biraz karışık..

0|1
    0|0
  • fare olsa öldürürüm fakat orumcege bısey yapmam

0|1
    0|0
  • örümceği öldürürüm fareyi kovalarım dışarıya kadar.sonrada evi ilaçları bi giren bidaha girer.

0|1
    0|0
  • Ikısnı cıftlestırırm

0|1
    0|0
  • Evim 2'mizede yeter diye ellemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...