Basenlerimi Nasıl inceltirim kesin bir bilgi?

Ya bıktım gercekten pantolon giyince tarzım değil duruyor yapmadığım spor kalmadı

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Basenlerini inciltemessın sadece sıkılaştırırsın ve bu cok uzun bır zaman surer. İnsanv vucudunda bedensel ıncelme bedensel kılo verme ımkansızdır. Ancak kılo verıldıgı zaman heryerden aynı zaman aynı orantıda verılebılır. Spora devam cardio yap sureklı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• basen en rahat eritilen bölgedir çünkü hareketleri çok çeşitli örneğin jogging koşusu yapabilirsin ip atlayabilirsin bisiklet çevirebilirsin eliptik yapabilirsin başka basen için egzersizlerde var dolu yani ama yağlı tuzlu şeyleri de kes biraz bacım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Merhaba
    Genelde bayanlar basen kalça bölgesinden kilo almaya başlayıp, verirken de en az oradan veririler. Bir diğer olasılık da, genetik olarak bu bölgeniz kaslı/gelişmiş olduğu için geniş duruyor olması. Eğer öyleyse zayıf yerlerinizi geliştirerek daha simetrik bir görünüm elde etmeye çalışmanız gerekir..
    Bunun dışında, spordan ziyade öncelikli amacınıza uygun bir egzersiz programı uygulamanız daha doğru olacaktır diye düşünüyorum.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilir ya da özel ders / danışmanlık talepleri için iletişime geçebilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • adam akıllı fitnesse gir hocanın dediklerini dinle ama hocada prof olsun tabi + olarak iş beslenmede bitiyor

1|0
    0|0
  • Spor yap.

0|0
    0|0
  • Koşarak

0|0
    0|0
  • koşarak

0|0
    0|0
  • tarzım değil neyin sansürüydü ya unuttum

0|0
    0|0
  • dıyet kardıo duzenlı oalrak ama

0|0
    0|0
  • Basenlerine kıyma :D

0|0
    0|0
    • 15 yasından beri zayıf olsamda basenlerim yüzünden adım ve lakabım şişko oldu bu yüzden bıktım

• Ne kadar büyük olduğunu bilmediğim için bişey diyemem ama kadına yakışıyor :)

• basen nerde:)

0|0
    0|0
  • Spor yap az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• plates

1|0
    0|0
  • Squat ve cross yap ama bırakma hep devam et squata vücudunu nemlendirmeyi unutma

1|0
    0|0
  • Sporun faydasını görmedin mi gerçekten

0|0
    0|0
    • 5 aydır koşuyorum spor yapıyorum diyet yapıyorum olmuyo :(

• Çok aşırı değilse biraz basen kuru götten iyidir

• keserek

0|0
    0|0
Yükleniyor...