Facebookta mesaj engellemee

Arkadaslar mesajlarımın sadece arkadaslarımdan gelmesını ıstıyorum. ama herkes yolluyor :S gunde 10 tane tanısalım mesajı gelıyor saçma sapan erkeklerden :S arkadaş lıstemde olmayan ksııler bunlar ... + bugunde salagın bırı tanımam etmem " kendını bı bok sanıyosun ama bı s*kım degılsın " tarzı bı mesaj atmış. sonra da dondurmuş facebookunu mesaj atılmıyodu cunku. sızce nerde ayarlanıyo bu ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Cidden bende öyle tiplerden sinir oluyorum. Bi ara öylesine bi kız hesabı açmıştım, banada on yirmi tane tanışalım mı mesajı geliyordu. O yüzden anlıyorum seni. Hak veriyorum sana. Ben bi ara aradım ama mesajı engellemenin bir yolunu bulamadım. Facebook yeni sistemle mesajları kapatamaz hale getirmiş. Eskiden kapatmış isen o başka. Ama yeni güncelleme ile mesaj kısmı ile oynayamıyorsun. Lakin diğer kutusuna gitmesini sağlıyabiliyorsun. Zaten tanımadığın kişilerden gelen mesajlar diğer kutusuna gidiyor ve sana bildirim gelmiyor. Sen diğer kutusuna girip bakmaz isen sorun olmaz

0|0
    0|0
    • ben bunu daha önceden yapmıştım ama o uygulama kalktığı için arkadaş listemde olmayanlar mesaj atıyo ama arkadaş listemde olmayan kişiler mesaj attığı zaman arkadaşlarımdaki gibi görünmüyo mesajlara girip diğer kutusuna bakarsam görüyorum ona da pek bakmadığım için gelen mesajları 1-2 hafta sonra görüyorum ve cevap vermeden siliyorum

• aaa hadi ya iyiymiş :)

• tamam dediğin gibi yaparım :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Gizlilik ayarları falan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evetttttt bunun kapatmanın bir yolunu ben bulamadım. En kötü diğer mesajlara atıyor. Deli olacağım deli!

0|0
    0|0
  • bende bunu daha önceden iptal etmiştim ama bi yazı geldi artık herkesten mesaj alabileceksin diye sadece arkadaş listenden mesaj alma uygulaması kalkmıştır

0|0
    0|0
    • ne kadar saçmaaa..

• ama iki hafta falan engelleniyor. bi kaç kişi şikayet ederse ( bazen bir kişide yetiyor) artık başkalarını rahatsız edemiyor hayvan :D

• en iyisi :)

Yükleniyor...